Windows 2000 Service Pack 4'te Program Uyumluluğu Düzeltmelerinin Listesi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 815026 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, program uyumluluk hataları ve Windows 2000 Service Pack 4 (SP4)'de değinilen güncelleştirme senaryolar açıklanır.

Daha fazla bilgi

Çağrı sonlandırır ve sonra da bir Beyaz Tahta oturumu çıkın, Microsoft Windows NetMeeting erişim ihlali oluşuyor


Bir NetMeeting çağrısı sırasında (Bitiş Çağrı)'i kapatana ve sonra da Beyaz Tahta oturumu kapatın, bazı durumlarda, bir erişim ihlali oluşur. Sonra NetMeeting (çökme) yanıt vermeyi durdurur.

Bir toplantı çıkın ve bilgisayarınızı Beyaz Tahta içeriğini kaydetmek için isteniyor olduğunda sonra iptal Seç NetMeeting kullanıcı arabirimi görüntülenir...


NetMeeting - ConnectionName iletişim kutusunda, bir toplantıyı çıkın, sonra da çıkın ve, geçerli Beyaz Tahta içeriğini kaydetmek isteyip istemediğiniz sorulduğunda iptal i istediğinizi onaylamak için Evet ' i tıklatın sağ üst köşesindeki Kapat düğmesini tıklattığınızda, NetMeeting iletişim kutusu görüntülenir.

Windows 2000 Service Pack 4'te giderilen hatalar hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
327194Windows 2000 Service Pack 4'de giderilen hataların listesi
En son Windows 2000 hizmet paketini edinme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Özellikler

Makale numarası: 815026 - Last Review: 27 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP4
  • Microsoft Windows 2000 Professional SP4
  • Microsoft Windows 2000 Server SP4
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB815026 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:815026

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com