Postupy: Obnovení výchozí úrovně zásad pro aplikace ASP.NET

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 815165 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje obnovení úrovně upravené zásady výchozí nastavení pro aplikace .NET připojen.

Standardně jsou přiřazeny spravované sestavení jednu z úrovní důvěryhodnosti čtyři: Úplné, Vysoká, Nízká a žádné. Tyto úrovně důvěryhodnosti představují skupin specifická práva zjednodušit přiřazování důvěryhodnosti spravované sestavení. Můžete změnit práva přiřazená Vysoká, Nízká, a žádný úrovně důvěryhodnosti podle jedinečných požadavků prostředí.

Ačkoli tato úroveň přizpůsobení musí používat pro některé prostředí, může způsobit potíže, při spuštění sestavení, které byly navrženy spustit úroveň konkrétní důvěryhodnosti, protože tyto sestavení nemusí mít přístup ke všem prostředkům, které vyžadují. Tento článek popisuje, jak obnovit původní nastavení, které jsou přiřazeny ke každé úrovně zásad na jejich výchozí stav.

Důvěřovat Level konfiguračních souborů

.NET Framework ukládá kopie výchozí nastavení pro každou úroveň zásad ve stejné složce jako aktivní konfigurační soubory. Konfigurace zálohování souborů přidat příponu názvu souboru .default. Následující tabulka zobrazuje umístění tři aktivní konfigurační soubory a tři soubory konfigurace zálohování.

Poznámka: Konfigurační soubory existují pro Vysoká, Nízká a žádný úrovně důvěryhodnosti. Však není žádný soubor konfigurace pro úroveň důvěryhodnosti Full. Úroveň důvěryhodnosti Full nevyžaduje konfigurační soubor, protože sestavení, které lze spustit na dané úrovni spuštění bez omezení.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Umístění souboruPopis
\ System Root \Microsoft.NET\Framework\ Version Number \CONFIG\Web_notrust.configAktivní konfigurační soubor, který definuje oprávnění pro spuštění důvěryhodnosti žádné úrovni aplikace.
\ System Root \Microsoft.NET\Framework\ Version Number \CONFIG\Web_notrust.config.defaultZáložní konfigurační soubor, který definuje oprávnění pro spuštění důvěryhodnosti žádné úrovni aplikace.
\ System Root \Microsoft.NET\Framework\ Version Number \CONFIG\Web_lowtrust.configAktivní konfigurační soubor, který definuje oprávnění pro spuštění důvěryhodnosti nízké úrovni aplikace.
\ System Root \Microsoft.NET\Framework\ Version Number \CONFIG\Web_lowtrust.config.defaultZáložní konfigurační soubor, který definuje oprávnění pro spuštění důvěryhodnosti nízké úrovni aplikace.
\ System Root \Microsoft.NET\Framework\ Version Number \CONFIG\Web_hightrust.configAktivní konfigurační soubor, který definuje oprávnění pro spuštění vysoké důvěryhodnosti úrovni aplikace.
\ System Root \Microsoft.NET\Framework\ Version Number \CONFIG\Web_hightrust.config.defaultZáložní konfigurační soubor, který definuje oprávnění pro spuštění vysoké důvěryhodnosti úrovni aplikace.


Nastavení úrovně zásad obnovení

Chcete-li obnovit výchozí nastavení úrovně zásad, postupujte takto:
  1. Spusťte Průzkumníka Windows a potom přesuňte následující složky:
    \ System Root \ Microsoft.NET\Framework\ Version Number \CONFIG\
  2. Přejmenujte soubor konfigurace aktivní, přizpůsobené úrovně zásad, které chcete obnovit. Například přidat .CUSTOM příponou.
  3. Vytvořte kopii souboru konfigurace zálohování. Pro tento soubor použít stejný název jako aktivní konfigurační soubor odebráním rozšíření .default.

    Poznámka: Záložní konfigurační soubor má stejný název jako aktivní konfigurační soubor s další příponou názvu souboru .default.

Odkazy

Další informace o prvku securityPolicy naleznete na následujícím webu:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/zhs35b56(vs.71).aspx
Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
818013Postupy: Podpory aplikací, jsou sestaveno na .NET Framework


Vlastnosti

ID článku: 815165 - Poslední aktualizace: 30. dubna 2003 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 1.0
  • Microsoft .NET Framework 1.1
Klíčová slova: 
kbmt kbdir kbweb kbconfig kbhowtomaster KB815165 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:815165

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com