NASıL YAPıLıR:, Bir derleme için verilen izinlere değerlendir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 815170 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu adım adım makalede, bir .NET Framework derleme için verilen izinleri değerlendirmek açıklamaktadır. .NET Framework yönetilen derlemeler için güvenlik ilkeleri atamak için hiyerarşik bir modeli kullanır. Yapılandırmaları kuruluş, makine veya kullanıcı düzeyinde tanımlayabilirsiniz. Ayrıca, güven, bölge veya derlemeyi oluşturan geliştirici temel derlemeler atayabilirsiniz. Bu kuralların her derleme olarak el ile geçersiz kılabilirsiniz. Bu etkenler birleşimi, bir derlemeye kullanılabilir olan kaynakları belirler. Bu makalede, bir derlemeye izinleri değerlendirme işlemini açıklar.Use bir derleme Wizard'ı değerlendir


.NET Framework Yapılandırma aracını Değerlendir bir Birleştirme Sihirbazı içerir. Bu sihirbazı kullanmak için şu adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Ayarlar ' ın üzerine gelin ve sonra Denetim Masası ' nı tıklatın.
  2. Yönetimsel Araçlar klasörünü açın ve sonra Microsoft .NET Framework yapılandırması aracını başlatmak için çift tıklatın.
  3. Çalışma Zamanı Modülü güvenlik ilke ' ı sağ tıklatın ve sonra Derleme değerlendir'i tıklatın. Bir derleme değerlendir</a0> Sihirbazı görüntülenir.
  4. Ne musunuz, LIKE için değerlendir sayfasında, Gözat ' ı tıklatın, sonra da derleme seçin ve ' ı tıklatın. Bir derleme değerlendir Sihirbazı görünür.
  5. Görünüm izin verilen için bir derleme seçeneği seçili ise ve ileri ' yi tıklatın doğrulayın.
  6. List of izin verilen sayfa derlemesi için atanan belirli ayrıcalıklar listeler. Kısıtlanmamış göründüğünde, bu derlemeyi tam güven vardır. ' ı tıklatın Sihirbazı kapatın ve .NET Framework Yapılandırma Aracı'nı geri dönmek için son.

Referanslar

Daha fazla bilgi için bkz: .NET Framework SDK aşağıdaki MSDN Web sitesinde belge:
.NET framework yapılandırma aracı (Mscorcfg.msc)
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/2bc0cxhc(vs.71).aspx
Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
818016NASıL YAPıLıR: .NET Framework üzerinde oluşturuldu, uygulamaları dağıtma


Özellikler

Makale numarası: 815170 - Last Review: 17 Mayıs 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 2.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 1.0
  • Microsoft .NET Framework 1.1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbconfig kbauthentication kbvalidation kbsecurity kbhowtomaster KB815170 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:815170

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com