WD2000: Dizin girdisi dizinde bir oluşum olarak listeleniyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 815193 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aynı sayfada farklı bölümlerde belgenizin dizin girişi olarak oluşan metin işaretle (örneğin, dizin girdisi sayfa 1 / Bölüm 2 ve 3 bölümünün sayfa 1 olur), işaretlenmiş metin bir tek girdi liste olarak görünür ve işaretlenen metnin yalnızca ilk yinelemesi dizinde görünür.

Neden

Bu sorun, aynı sayfada farklı bölümlerde dizin girdisi varsa oluşur.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.
Bu düzeltmenin genel sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yenisi) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Size    File name   
  --------------------------------------------
  01-Mar-2003 05:31 2,544,040 Winwordop.msp
  01-Mar-2003 05:59 4,526,276 Winwordff.msp
				
Düzeltme yüklendikten sonra aşağıdaki dosyalar listelenen özniteliklere sahip olur veya daha yenisi:
  Date     Time  Version   Size    File name   
  ------------------------------------------------------
  08-Feb-2003 18:10 9.0.0.7324 8,462,388 Winword.exe
				
Bu düzeltmenin bir post-Office 2000 Service Pack 3 (SP-3) bir düzeltmedir. Düzeltmeyi yüklemek için <a0></a0>, Office 2000 SP 3 yüklü olmalıdır. Office 2000 SP-3 hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
326585OFF2000: Office 2000 Service Pack 3'ün genel bakış
Ayrıca, bu düzeltmenin yüklenebilmesi için Windows ınstaller 2.0 yüklemeniz gerekebilir. Wındows ınstaller clean hakkında ek bilgi için gereksinim post-Office 2000 SP-3 düzeltmeleri, Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
811002OFF2000: Windows ınstaller 2.0 Office 2000 güncelleştirmeleri ve düzeltme ekleri sonra Kasım 2002 Piyasaya Sürüldü gerekli

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 815193 - Last Review: 26 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbbug kbfix KB815193 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:815193

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com