Ve funkci UnmapViewOfFile dochází ke snížení výkonu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 815227 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Program používá mapovat zobrazení souboru, které jsou větší než 500 megabajtů (MB) může dojít ke snížení výkonu významné. Zobrazení mapované souboru se často používají ke sdílení informací mezi dvěma nebo více procesy. Snížení výkonu dochází ve funkci UnmapViewOfFile.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud program mapuje zobrazení souboru, které jsou větší než 500 MB v systému Microsoft Windows Server 2003 nebo Windows XP Service Pack 1 (SP1).

Řešení

Windows XP Service Pack 1

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time   Version    Size    File name   Platform 
  ----------------------------------------------------------------------- 
  28-Feb-2003 16:17  5.1.2600.1178  1,895,424 Ntkrnlmp.exe i386 
  28-Feb-2003 16:17  5.1.2600.1178  1,951,232 Ntkrnlpa.exe i386 
  28-Feb-2003 16:17  5.1.2600.1178  1,923,584 Ntkrpamp.exe i386 
  28-Feb-2003 16:17  5.1.2600.1178  1,927,424 Ntoskrnl.exe i386 
  28-Feb-2003 16:17  5.1.2600.1178  5,826,432 Ntkrnlmp.exe ia-64 
  28-Feb-2003 16:17  5.1.2600.1178  5,736,704 Ntoskrnl.exe ia-64

Systém Windows Server 2003

Ačkoli problém projeví s volání funkce UnmapViewOfFile, změna požadovaný kód je v rámci jádra hluboká. Z důvodu rizika Změna funkce správy paměti jádra opravy hotfix pro systém Windows Server 2003 nebude k dispozici. Kód oprava pro systém Windows Server 2003 bude k dispozici v Windows Server 2003 Service Pack 1.

Programy, které by tento problém týká lze identifikovat pomocí programu Sledování výkonu. Postupujte takto:
 1. Vytvoření protokolu sledování výkonu podle kroků popsaných v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 248345 nebo pomocí Průvodce sledování výkonu.
  Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
  248345Jak vytvořit protokolu pomocí programu Sledování systému v systému Windows
 2. Protokolování činnosti serveru během doby zaneprázdněna.
 3. Zastavit protokol sledování výkonu a zkontrolujte Velikost Vrchol pracovní sady v objektu výkonu procesu. Najít jakýkoli proces kde velikost pracovní sady překročil 500 MB.
 4. Odečíst hodnotu velikost pracovní sady každý proces označené v kroku 3 z odpovídající položku Nesdílených bajtů v objektu výkonu procesu.
Pokud pracovní sada procesu je 500 MB více soukromých bajtů programu může pomocí velkých mapované zobrazení souborů a může být ovlivněn snížení výkonu z volání funkce UnmapViewOfFile. Pokud tyto programy jsou náhodně neodpovídá nebo jsou pro dlouhou dobu neodpovídá, ladění revizi analýzy nebo kód může být potřeba ověřit, že tento problém týká programů.

Pokud program ovlivněny tímto problémem výkon, jsou k dispozici pro systém Windows Server 2003 následující zástupná řešení kódování, dokud Windows Server 2003 Service Pack 1 je k dispozici:
 1. Volání funkce UnmapViewOfFile odeberte programy spuštěné v systému Windows Server 2003. Toto volání funkce je nezbytné pouze pokud procesu nutné namapovat více oddílů paměti na stejnou adresu paměti. Operační systém bude vyčistit sdílené oddíly jako poslední podproces byl ukončen.
 2. Pokud musí volání funkce UnmapViewViewOfFile, zapsat k vytvoření objektu úlohy (CreateJobObject) nový program. Pomocí funkce SetInformationJobObject nastavit maximální velikost pracovní sady přibližně 500 MB nastavením Vlastnost MaximumWorkingSetSize v _JOBOBJECT_BASIC_LIMIT_INFORMATION parametr. (Toto nastavení je 24 MB s / 3 GB přepnout.) Vyžadována procesy přidružit tento objekt úlohy.
Tento program má být spuštěna po vyžadována procesy byly již zahájeny. Pokud jeden z těch zpracuje restartování, musí být tento program znovu. Penaltu o hodnotě velmi velké výkonu může vzniknout není-li omezit velikost pracovní sady procesu. Pokud existuje velké množství dostupné paměti v systému, stránek odebrána z pracovní sadu v procesu umístit na seznamu Úsporný režim. Pokud vzniklých neplatnost stránky ji bude pravděpodobně obsloužen stránky na seznamu Úsporný ve fyzické paměti. Srovnávací výkonu by měl být spouštěn určit účinek skutečných výkon řešení.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.Problém je naplánováno opraveny v Windows Server 2003 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 815227 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 6.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbtshoot kbenv kbqfe kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB815227 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:815227

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com