Windows XP SP1'i yükleme hakkında 34 dakika kaldı ile yanıt vermiyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 815319 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows XP Professional Service Pack 1 (SP1) veya Windows XP Home Edition SP1 önceden (tümleşik sürüm), Kur'un GUI modunda Kur yaklaşık 34 kalan dakika ile yanıt vermemesine neden olabilir.

Neden

Bu sorunun bilinen en az bir nedeni vardır: Windows XP SP1'de, Usbhub.sys sürücüdeki sürücü, evrensel seri yol (USB) fare yanıt vermemeye başlamasına neden olan bir hata varsa veya USB klavye, GUI modunda Kur sırasında sisteme bağlı.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, bir düzeltme Usbhub.sys için oluşturuldu. Bu düzeltme, diğer sorunları da giderir. Bu sorunlar hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
810400Ana bilgisayar denetleyicisinden bir aşağı akım USB hub'ı söküldükten sonra USB aygıtlar çalışmayabilir

Yükleme yönergeleri

Bu düzeltmeyi yükleme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
814847Önceden var olan sürücü dosyalarıyla değiştirilen düzeltmeler nasıl tümleştirilir
Not Önceden varolan bir (iç) sürücüsü değiştirir herhangi bir düzeltmenin yüklenebilmesi için 814847 Knowledge Base makalesindeki yönergeleri izlemeniz gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 815319 - Last Review: 7 Mayıs 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft OEM Preinstall Kit for Windows XP
  • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
  • Microsoft Windows XP Professional SP1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbwinxpsp1fix kbprb KB815319 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:815319

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com