Důležitá aktualizace pro systém Windows XP Media Center Edition

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 815487 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Tato aktualizace obsahuje vylepšení stability a výkonu a řeší následující problémy:
  • Pokud se pokusíte nahrála řadu, která byla odebrat z plánu, je celá řada odstraněna. (Například pokud jste naplánovat řadu můžete zaznamenávat, zrušit aktuální epizody ze záznamu, a poté naplánujte aktuální díl zaznamenat pomocí průvodce nebo jeden dotyk Funkce záznamu. Je-li to provést, je ale zbytek zaznamenán aktuální epizody série je odstraněna.)
  • Program televize může trvat až 10 sekund nebo více zobrazení a může způsobit video zamrznutí při načítání programu televize. Některé nebo všechny jednorázové a Řada plánu nahrávání požadavky mohou být neočekávaně odebrány Nabídka naplánované nahrávání. Neovlivňuje požadavky na ruční nahrávání.
  • Tato aktualizace řeší problém v načítání softwaru pro aplikaci Media Center může Program televize zabráníte nahrávání naplánované seriály aktualizovány novými informacemi. Záznamy nejsou aktualizovány Pokud prostředí aplikace Media Center je otevřena během stahování denní Program televize proces. Je-li plán není správně aktualizován nejméně jednou během dvou týdnů, může být zejména pořady, které jsou naplánovány na zaznamenávají neprovedené.

Řešení

Informace o aktualizaci Service pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows XP. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Chcete-li stáhnout aktualizaci, která opravuje problémy, navštivte webu Microsoft Windows Update. Aktualizace systému Windows zjistí, jaká verze Systému Windows používáte a nabízí příslušného balíčku.
http://Update.microsoft.com/

Datum vydání: 23. dubna 2003

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Byl zkontrolován na tento soubor neobsahuje viry. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici na datum, kdy byla zaúčtována v souboru. Soubor je uložen na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souboru.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro". Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Vlastnosti

ID článku: 815487 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
Klíčová slova: 
atdownload kbwinxpsp2fix kbenv kbprb kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB815487 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:815487

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com