Aktualizacja krytyczna dla systemu Windows XP Media Center Edition

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 815487 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Ta aktualizacja zawiera ulepszenia stabilności i wydajności oraz rozwiązuje następujące problemy:
  • W przypadku próby nagrania odcinka serialu, który został usunięty z harmonogramu, usuwany jest cały serial. (Jeśli na przykład zostało zaplanowane nagrywanie serialu, można anulować nagrywanie bieżącego odcinka, a następnie zaplanować jego nagrywanie przy użyciu funkcji Guide lub One Touch Record. Po wykonaniu tych czynności bieżący odcinek zostanie nagrany, natomiast pozostałe odcinki serialu zostaną usunięte).
  • Wyświetlenie przewodnika po programach może zająć co najmniej 10 sekund, a w czasie jego ładowania może nastąpić „zamrożenie” obrazu wideo. Niektóre lub wszystkie zlecenia nagrywania jednorazowego i seryjnego mogą zostać nieoczekiwanie usunięte z menu Scheduled Recordings. Nie ma to wpływu na zlecenia nagrywania ręcznego.
  • Ta aktualizacja rozwiązuje występujący w systemie Media Center problem z oprogramowaniem ładującym przewodnik po programach, w wyniku którego zaplanowane nagrywanie seryjne może nie zostać zaktualizowane przy użyciu nowych informacji. Nagrania nie zostaną zaktualizowane, chyba że powłoka systemu Media Center jest otwarta podczas codziennego procesu pobierania przewodnika po programach. Jeżeli harmonogram nie zostanie poprawnie zaktualizowany co najmniej raz w okresie dwóch tygodni, może brakować określonych programów, które zostały zaplanowane do nagrania.

Rozwiązanie

Informacje o dodatku Service Pack

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek Service Pack dla systemu Windows XP. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak uzyskać najnowszy dodatek Service Pack dla systemu Windows XP

Informacje o poprawce

Aby pobrać aktualizację, przy użyciu której można rozwiązać te problemy, odwiedź witrynę sieci Web Microsoft Windows Update. Witryna Windows Update wykryje używaną wersję systemu Windows i zaoferuje odpowiedni pakiet.
http://update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/default.aspx?ln=pl

Data wydania: 23 kwietnia, 2003

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobów pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki Pomocy technicznej Microsoft w usługach online
Firma Microsoft przeskanowała ten plik w poszukiwaniu wirusów. Firma Microsoft użyła najnowszego oprogramowania do wykrywania wirusów dostępnego w dniu opublikowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonym poziomie zabezpieczeń, które utrudniają wprowadzanie nieautoryzowanych zmian w pliku.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji „Informacje zawarte w tym artykule dotyczą”. Ten problem został rozwiązany po raz pierwszy w dodatku Service Pack 2 dla systemu Microsoft Windows XP.

Właściwości

Numer ID artykułu: 815487 - Ostatnia weryfikacja: 13 marca 2007 - Weryfikacja: 4.3
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition
Słowa kluczowe: 
kbbug kbfix kbenv kbprb kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix atdownload KB815487

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com