Chybová zpráva "Kód 28" a žlutý vykřičník u zařízení USB ve Správci zařízení po probuzení počítače z režimu spánku

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 815834 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se vztahuje na systém Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13 červenci 2010. Na Centrum pro ukončení podpory řešení systému Windows 2000 je výchozí bod pro plánování strategie migrace ze systému Windows 2000. Další informace naleznete Zásady životního cyklu odborné pomoci společnosti Microsoft.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při obnovení činnosti počítače se systémem Windows 2000 z režimu spánku, pokud je počítač připojen k rozbočovači Universal Serial Bus (USB) 1.1 zařízení, nemusí fungovat správně zařízení rozbočovač USB 1.1. Navíc je zobrazen žlutý vykřičník vedle zařízení, při zobrazení ve Správci zařízení.

Poklepete-li zařízení ve Správci zařízení, zobrazí se následující chybová zpráva v poli Stav zařízení na kartě Obecné :
Ovladače tohoto zařízení nejsou nainstalovány. (Kód 28)
Tento problém také nastane, pokud připojíte zařízení USB rozbočovač zařízení USB 1.1, který je připojen k počítači po obnovení činnosti počítače z režimu spánku.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud pole FSLargestDataPacket registru HcFmInterval není správně nastaven při návratu počítače z režimu spánku. V tomto scénáři je hostitelský řadič není přenos dat přes sběrnici.

Řešení

Service Pack informace

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows 2000. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
260910 Jak získat nejnovější Service Pack systému Windows 2000

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl není uveden, odešlete požadavek na služby zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je požadováno, bude pravděpodobně nutné vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu použije dalších otázek a problémů, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo chcete-li vytvořit zvláštní požadavek na službu naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Formulář "K dispozici je oprava hotfix ke stažení" zobrazuje jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující tabulce. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Pokud zobrazíte informace o souboru, jsou konvertovány do lokálního času. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo na panelu Datum a čas v okně Ovládací panely.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  28-Feb-2003 23:29 5.0.2195.6675   24,784 Openhci.sys				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Další informace

Další informace o kódech chyb Správce zařízení získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
125174 Vysvětlení kódů chyb generovaných Správcem zařízení
Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, ohledně výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 815834 - Poslední aktualizace: 22. května 2014 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwin2ksp4fix kboswin2000fix kberrmsg kbwin2000presp4fix kbfix kbbug kbmt KB815834 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 815834

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com