System Windows 2000 ulega awarii i komunikat o błędzie "Stop 0x000000D1. kod błędu"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 816036
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Komputer z systemem Windows 2000 może wystąpić awaria z następujący komunikat o błędzie komunikat o błędzie na niebieskim ekranie:
STOP 0X000000D1 (0X00000006, 0X0000002, 0X00000000, 0Xf1cf7e50)
Czwarty parametr może różnią się w zależności od konfiguracji komputera.

Przyczyna

Przyczyną tego błędu jest problem w pliku Mrxsmb.sys sterownik.

Rozwiązanie

Informacje dodatku Service Pack

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy usługi Service Pack dla systemu Microsoft Windows 2000. Aby uzyskać dodatkowe informacje, kliknij przycisk następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
260910 Jak uzyskać najnowszy dodatek Service Pack dla systemu Windows 2000

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko w systemach, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, istnieje sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli nie ma w tej sekcji, należy przedłożyć wniosek z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Koszty obsługi zwykłych zastosuje się do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów z działem pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka. Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymienione poniżej Tabela. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wymienione w skoordynowany uniwersalny Godzina (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku jest konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Czas Strefy Karta narzędzia Data i godzina w Panelu sterowania.
  Date     Time  Version    Size   File name
  ------------------------------------------------------
  03-Mar-2003 17:14 5.0.2195.6676 405,936 Mrxsmb.sys
  03-Mar-2003 17:14 5.0.2195.6676 167,888 Rdbss.sys

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w systemie Microsoft Windows 2000 Z dodatkiem Service Pack 4.

Więcej informacji

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące sposobu Aby uzyskać poprawkę dla systemu Windows 2000 Datacenter Server, kliknij numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
265173 Datacenter Program i produkt Windows 2000 Datacenter Server

Właściwości

Numer ID artykułu: 816036 - Ostatnia weryfikacja: 31 stycznia 2012 - Weryfikacja: 1.0
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kboswin2000fix kbwin2ksp4fix kbwin2000presp4fix kbfix kbbug kbmt KB816036 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:816036

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com