Nie można pobrać plików z serwera FTP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 816037 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Pobranie plików z serwera FTP przy użyciu programu Internet Explorer 6.0 może być niemożliwe.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ program Internet Explorer 6.0 wykorzystuje pasywny protokół FTP do pobierania plików z serwera FTP, na którym skonfigurowano ograniczoną liczbę dostępnych portów TCP. Pasywny protokół FTP używa do łączenia się z serwerem FTP dowolnego portu TCP. Jeśli serwer został skonfigurowany pod kątem korzystania z ograniczonej liczby portów TCP, połączenie może nie być nawiązywane.

Rozwiązanie

Tę poprawkę dołączono do najnowszej poprawki zabezpieczeń programu Internet Explorer (MS04-004). Należy skorzystać z witryny Windows Update, aby upewnić się, że system jest zaktualizowany.

Firma Microsoft udostępniła obsługiwaną poprawkę. Jednak jest ona przeznaczona tylko do usunięcia problemu opisanego w tym artykule. Tę poprawkę należy stosować tylko w tych systemach, w których występuje opisany problem. Ta poprawka może być nadal w fazie testowania. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base jest umieszczona sekcja „Poprawka dostępna do pobrania”. Jeśli nie ma tej sekcji, skontaktuj się z działem obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga W przypadku wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu może być wymagane utworzenie osobnego zlecenia usługi. Typowe opłaty za korzystanie z pomocy technicznej będą pobierane tylko w przypadku dodatkowych pytań i problemów, których nie można rozwiązać przy użyciu tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów działu obsługi klienta i pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga Sekcja „Poprawka dostępna do pobrania” zawiera listę języków, dla których ta poprawka jest dostępna. Jeśli odpowiedni język nie jest widoczny, oznacza to, że ta poprawka nie jest dostępna dla tego języka.

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików wyświetlone w poniższej tabeli (lub nowsze). Daty i godziny ostatniej modyfikacji plików podano zgodnie z czasem UTC (Coordinated Universal Time). Są one zamieniane na czas lokalny po wyświetleniu informacji o pliku. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy skorzystać z karty Strefa czasowa narzędzia Data i godzina w Panelu sterowania.
Data     Godzina  Wersja    Rozmiar   Nazwa pliku ------------------------------------------------------ 03-mar-2003 10:59 6.0.2800.1171 483 840 Urlmon.dll

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w programie Microsoft Internet Explorer 6.

Właściwości

Numer ID artykułu: 816037 - Ostatnia weryfikacja: 31 grudnia 2008 - Weryfikacja: 4.6
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbenv kbprb kbqfe kbie600sp2fix kbie600presp2fix kbfix kbbug KB816037

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com