Bir sunucudaki dosyalar karşıdan yükleyemiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 816037 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Dosyaları, ınternet Explorer 6. 0'ı kullanarak bir FTP sunucusundan yüklemek mümkün olmayabilir.

Neden

Bu sorun, ınternet Explorer 6.0, dosyalarını karşıdan yükleme, yalnızca sınırlı sayıda kullanılabilir TCP bağlantı noktaları vardır, böylece, yapılandırılmış bir FTP sunucusundan Pasif FTP'YI kullanması nedeniyle oluşur. Pasif FTP'YI rasgele bir TCP bağlantı noktası, bir FTP sunucusuna bağlanır ve FTP sunucusu sınırlı sayıda TCP bağlantı noktalarını kullanacak biçimde yapılandırılmışsa bağlanabilir.

Çözüm

Bu düzeltme en son güvenlik düzeltme ekini Windows Update, sisteminizi güncel olduğundan emin olmak için ınternet Explorer (MS04-004) Lütfen kullanılacak yer alır.

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

Bu düzeltmenin ingilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version    Size   File name
  ------------------------------------------------------
  03-Mar-2003 10:59 6.0.2800.1171 483,840 Urlmon.dll

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Internet Explorer 6'da bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 816037 - Last Review: 15 Kasım 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 4.7
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbenv kbprb kbqfe kbie600sp2fix kbie600presp2fix kbfix kbbug KB816037 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:816037

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com