Program Ntbackup.exe nezobrazuje výzvu k výměně záložního média po jeho zaplnění (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 816449 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění programu Backup z příkazového řádku nebo z dávkového souboru pomocí příkazu ntbackup (Ntbackup.exe), program pravděpodobně není výzvu Změna média při záložní médium je plné. Místo toho program ukončí.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, pokud nemáte naplánovat zálohování, spuštění zálohování ručně z nabídky Start. Postup:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Všechny programy, přejděte na položku Příslušenství, přejděte na položku Systémové nástroje a potom klepněte na položku zálohování.
 2. Na stránce Průvodce zálohováním nebo obnovením klepněte na tlačítko Další a potom proveďte jednu z následujících:
  • Klepněte na položku Zálohovat soubory a nastavení, klepněte na tlačítko Další, klepněte na typ zálohy, kterou chcete vytvořit a potom klepněte na tlačítko Další.

   Nebo
  • Klepněte na přepínač uživatel zvolit, co chcete zálohovat, klepněte na tlačítko Další, rozbalte položku Tento počítač, klepnutím vyberte položky, které chcete zálohovat a potom klepněte na tlačítko Další.
 3. V dialogovém okně Zvolit místo pro uložení zálohy klepněte na tlačítko Procházet a vyberte umístění, kam chcete uložit záložní soubory.
 4. V dialogovém okně Zadejte název pro tuto zálohu zadejte název pro zálohování a klepněte na tlačítko Dokončit.
Spustí zálohovací úlohy a budete vyzváni při zaplnění média změnit záložního média.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 816449 - Poslední aktualizace: 30. prosince 2006 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver atdownload kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB816449 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:816449

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com