Windows Server 2003'ü yerinde yükseltme nasıl gerçekleştirilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 816579 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalenin Microsoft Windows 2000 sürümü için bkz: 292175.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Acil Durum Onarım işlemi önceden yapmadıysanız ve bu bilgisayarı yine de normal olarak çalışmaz, yüklemenin bir yerinde yükseltme yapmak isteyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Not Windows Server 2003 CD-ROM'undan sürece, bilgisayarı her zamanki şekilde başlatamazsanız, bir yerinde yükseltme yapmak için bilgisayar başlatmak gerekmez. Bilgisayarı her zamanki gibi başlatın, yalnızca işletim sistemi içinde yapılan yerinde yükseltme CD-ROM'undaki WINNT32.exe dosyasını çalıştırarak başlatın.

Işletim sistemini yeniden önce bir yerinde yükseltme son seçenektir. Aynı işletim sistemini yeniden yüklemek için yükseltme yapmak için gereken süre miktarını sürer unutmayın. Ayrıca, bazı özelleştirilmiş Windows ayarlarınızı bu işlem boyunca kaybolmuş olabilir.

Windows Server 2003'ün yerinde yükseltme gerçekleştirmek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Windows Server 2003 CD'SINI CD-ROM sürücüsüne veya DVD-ROM sürücüsüne yerleştirin ve bilgisayarı yeniden başlatın. Windows Kur başlar.
 2. Kur'a Hoş Geldiniz penceresi görünür (devam etmek için <a0></a0>) ENTER'E basın.
 3. Lisans sözleşmesini kabul etmek için F8 tuşuna basın.
 4. Yükseltmek istediğiniz Windows Server 2003 yükleme vurgulamak için ok tuşlarını kullanın ve sonra da R (Repair) tuşuna basın.

  Not Kur programının bir önceki yüklemeyi algılamaz, ancak yalnızca Birimlendirme ekranına devam eder, yerinde yükseltmeyi mümkün olmayabilir. Varolan yüklemesini algılamak için <a0></a0>, Boot.ini dosyasını doğru yüklenmiş bir kayıt defteri dosyalarını sağlam olması ve yapı numarası aynı olmalıdır olması gerekir. Kur, bu tüm doğru değilse, bir yerinde yükseltme yapmak için yüklemeyi bulamaz.
 5. Windows Server 2003 Kur, yüklemenin bir yerinde yükseltme gerçekleştirir. Işlemi tamamlamak için ekrandaki yönergeleri.

Özellikler

Makale numarası: 816579 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 4.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinplaceact kbinfo kbhowto KB816579 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:816579

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com