Sterownik ATAPI zajmuje dużo czasu, aby wznowić ze stanu wstrzymania

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 816764 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ten artykuł został zarchiwizowany. Jest oferowany „taki, jaki jest” i nie będzie już aktualizowany.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Komputerów, które mają wymiennego dysku kontrolery urządzeń takich jak CardBus lub karta pamięci Memory Stick może trwać długo wznawiania wstrzymania if jest to kontroler dysku.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Microsoft Windows XP. Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzy Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy". Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 2 dla systemu Microsoft Windows XP.

Więcej informacji

System Windows wymaga bezpośredniego dostępu do pliku stronicowania podczas zawartości pochodzi ze stanu wstrzymania. Urządzenia, które zawierają musi czekać sterownik Atapi.sys pliki stronicowania jest dostępne, gdy system Windows musi je. Powoduje to Atapi.sys Sterownik długo czasu podczas wznawiania.

Gdy wznawia działanie systemu Windows Sterownik nie ma czekać dla urządzeń dyskowych, które nie zawierają stronicowania pliki. Zmniejsza to czas potrzebny do wznawiania ze stanu wstrzymania.

Produkty innych firm, które są omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów, które są niezależne od Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, dorozumianych lub w przeciwnym razie dotyczącej wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 816764 - Ostatnia weryfikacja: 27 lutego 2014 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbnosurvey kbarchive kbtshoot kbwinxpsp2fix kbstoragedev kbddk kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB816764 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:816764

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com