ATAPI Sürücünün Bekleme Modundan Çıkması Zaman Alıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 816764 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

CardBus ya da bellek çubuğu, kaldırılabilir disk aygıt denetleyicileri olan bilgisayarlar denetleyicisini bir disk varsa, bekleme modundan devam etmek için çok uzun zaman alabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Windows XP hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.Bu sorun ilk olarak Microsoft Windows XP Service Pack 2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Windows bekleme konumundan geldiğinde, dosya içeriğini disk belleği için hemen bir erişim gereksinimi vardır. Atapi.sys sürücü, disk belleği dosyaları, Windows bunları gerektiğinde kullanılabilecek aygıtları için beklemeniz gerekir. Bu Atapi.sys neden olan uzun olması için sürücü çıkıldığında zaman.

Windows çıkıldığında, sürücünün disk belleği dosyaları içeren disk aygıtları için beklenecek sahip değil. Bu, bekleme modundan devam etmek için gereken süreyi azaltır.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 816764 - Last Review: 26 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional SP1
  • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbtshoot kbwinxpsp2fix kbstoragedev kbddk kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB816764 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:816764

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com