Internet Explorer 6 SP1'de bir Web sayfasını görüntülediğinizde resim dosyaları görünmüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 817177 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Internet Explorer 6 Service Pack 1 (SP1) kullanarak resim dosyaları içeren bir Web sayfasını görüntülediğinizde, aşağıdaki davranışla karşılaşabilirsiniz:
 • Web sayfasındaki bazı resimler görüntülenmez.
 • Internet Explorer yeniden başlatılıncaya kadar resimler görüntülenmeyebilir.

Neden

Resmin yüklendiği sırada üstbilgi alanı arabelleğin sonundaysa, Internet Explorer resim dosyasındaki üstbilgi alanının sonunu algılayamaz. Bu nedenle, Internet Explorer resmin tümüyle karşıdan yüklendiğini algılayamadığı için resmi görüntüleyemez.
Not Internet Explorer verileri yüklemek için her zaman kendi iç arabelleğini kullanır. Arabellek boyutu, bilgisayar ortamına bağlıdır. Bu nedenle, arabellek boyutu dinamik olarak değişir. Kullanıcılar arabellek boyutunu düzeltemez.

Çözüm

Düzeltme Bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Karşıdan yüklenebilecek bir düzeltme varsa, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme işlemleri gerekirse, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu dil için kullanılabilir bir düzeltme bulunmamasıdır.

Dosya Bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yenisi) sahiptir. Bu dosyalarla ilgili tarihler ve saatler UTC (eşgüdümlü evrensel saat) kullanılarak listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında Saat Dilimi sekmesini kullanın.
  Tarih    Saat  Sürüm     Boyut   Dosya adı
  --------------------------------------------------------
  31 Tem 2003 19:43 6.0.2800.1240 2.798.592 Mshtml.dll
Not Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu düzeltme Internet Explorer 6 Service Pack 1 (SP1) gerektirir.

En son Internet Explorer 6.0 hizmet paketini edinme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
328548 Internet Explorer 6 için En Son Hizmet Paketi Nasıl Elde Edilir


Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Düzeltme paketlerinin nasıl adlandırıldığı hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
816915 Microsoft Windows Yazılım Güncelleştirme Paketleri için Yeni Dosya Adlandırma Şeması

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği ile ilgili örtük veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 817177 - Last Review: 31 Aralık 2008 Çarşamba - Gözden geçirme: 5.8
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • the operating system: Microsoft Windows XP
  • the operating system: Microsoft Windows XP SP1
  • Microsoft Windows 2000 Service Pack 2
  • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6a
  • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows 98 İkinci Sürüm
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug kbqfe KB817177

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com