Chyba: názvy souborů webové stránky není upraveno při uložení webu aplikace Publisher 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 817373 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po uložení publikace jako webovou stránku v aplikaci Microsoft Office Publisher 2003 pomocí dialogového okna Uložit jako nemají názvy přizpůsobené stránky, které byly určeny pomocí Možnosti webové stránky. Místo toho názvy webových stránek vypadat následující: page00001.htm.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Publisher 2003 umožňuje uložení webu ve formátu RTF web. Tento formát umožňuje upravit webu přímo v aplikaci Publisher 2003 bez jakékoli převodu. Proto aplikace Publisher používá následující formát názvů při ukládání ve formátu RTF web: stránka 0000# .htm nebo .html. Tento formát nepoužívá názvy přizpůsobené stránky, které jsou určeny v Možnosti webové stránky.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, musíte použít funkci publikovat na webu v aplikaci Publisher 2003.

Při publikování webu pomocí publikovat na webu v nabídce soubor na webu uloženy ve filtrovaném formátu HTML. Názvy souborů webových stránek postupujte podle následujících formátu pojmenování: PageTitle .htm nebo .html. Tento formát nepoužívá názvy přizpůsobené stránky, které jsou určeny v Možnosti webové stránky.

Chcete-li použít funkci publikovat na webu, postupujte takto:
 1. V nabídce soubor klepněte na tlačítko publikovat na webu.
 2. Zobrazí se zpráva s těmito informacemi:
  Chcete-li publikovat web webu, musíte se přihlásit k odběru webové hostitelské služby. Webová hostitelská služba poskytuje Internet přístup a úložný prostor na webových serverech. Pokud webová hostitelská služba, najít jeden podle procházení nástroje Office na webu.

  Procházet Nástroje Office na webu

  Nezobrazovat tuto zprávu.

  Klepněte na tlačítko OK.
 3. Chcete-li uložit webu webová hostitelská služba, klepněte na položku Místa v síti a klepněte na webovou složku, kterou chcete uložit.

  Uložit místně na pevném disku, vyberte umístění na pevném disku.
 4. Klepněte na tlačítko Uložit.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Název souboru každé stránky na webu lze řídit pomocí nastavení vlastnosti Název souboru pro každou stránku v Možnosti webové stránky. Postupujte takto:
 1. Klepněte na stránku, která odpovídá názvu souboru, který chcete změnit.
 2. V nabídce Nástroje klepněte na tlačítko webové stránky možnosti.
 3. Zadejte název souboru, které chcete pole název souboru.

  Poznámka: Název souboru pro mezery neumožňuje.
 4. Klepněte na tlačítko OK. Pokud Publisher zjistí mezery v názvu souboru po klepnutí na tlačítko OK, Publisher vyzve k opravě to pro vás. Klepněte na tlačítko Ano toto opravit, pokud se zobrazí výzva.
Tyto kroky opakujte pro každou stránku webu, který chcete změnit název souboru.

Vlastnosti

ID článku: 817373 - Poslední aktualizace: 1. února 2007 - Revize: 3.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Publisher 2003
 • Microsoft Office Publisher 2003 s aplikací Digital Imaging
Klíčová slova: 
kbmt kbwebpublishing kbsavefile kbnofix kbbug kbprb KB817373 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:817373

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com