Hata: Web sayfası dosya adlarını Publisher 2003 Web sitesine kaydettiğinizde özelleştirilmemiştir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 817373 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Yayınınızı bir Microsoft Office Publisher 2003'te Web sayfası olarak Kaydet iletişim kutusunu kullanarak kaydettikten sonra Web sayfası seçenekleri ' ni kullanarak belirttiğiniz özel sayfa adları yetkiniz yok. Bunun yerine, Web sayfalarının adlarını, aşağıdaki benzer: page00001.htm.

Neden

Bu sorun, Publisher 2003 Web sitesi zengin Web biçiminde kaydetmenizi sağlar nedeniyle oluşur. Bu biçim, herhangi bir dönüştürme olmaksızın, Publisher 2003'te doğrudan Web sitesini düzenleme olanak sağlar. Bu nedenle, Publisher zengin Web biçiminde kaydederken aşağıdaki adlandırma biçimini kullanır: 0000# .htm/.html sayfa. Bu biçim, Web sayfası seçenekleri ' nde belirtilen özel sayfa adları kullanmaz.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Publisher 2003'te Web'de Yayımla</a0> özelliğini kullanmanız gerekir.

Dosya menüsündeki Web'de Yayımla kullanarak bir Web sitesine yayımladığınızda, Web sitesi, Süzülmüş HTML biçiminde kaydedilir. Web sayfaları için dosya adları aşağıdaki adlandırma biçimini uygulayın: PageTitle .htm/.html. Bu biçim, Web sayfası seçenekleri ' nde belirtilen özel sayfa adlarını kullanır.

Web'de yayımlama özelliğini kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Dosya menüsünde, Web'de Yayımla ' ı tıklatın.
 2. Aşağıdaki iletiyi alırsınız:
  Web sitenizi World Wide Web'de yayımlamak için <a0></a0>, bir Web sitesi barındırma hizmetine abone olmak gerekir. ınternet Web barındırma hizmeti sağlayan Web sunucularına erişim ve depolama alanı. Office Araçları'nı gözatma bir Web barındırma hizmetiniz yoksa, Web üzerinde bulabilirsiniz.

  Gözat Web'de Office Araçları

  Bu iletiyi bana yeniden gösterme.

  Tamam ' ı tıklatın.
 3. Web barındırma hizmetinizin için Web sitenizi kaydetmek için <a0></a0>, Ağ Bağlantılarım ' ı tıklatın ve sonra kaydetmek istediğiniz Web klasörünü tıklatın.

  Yerel sabit diskinize kaydetmek için <a0></a0>, sabit diskinizdeki konumunu seçin.
 4. Kaydet ' i tıklatın.

Durum

Microsoft bu durumun, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bir hata olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Her sayfanın dosya adı, Web sitenizdeki Web sayfası seçenekleri ' nde her sayfa için <a2>Dosya adı</a2> özelliğini ayarlayarak denetleyebilirsiniz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Değiştirmek istediğiniz dosya adına karşılık gelen sayfayı tıklatın.
 2. Araçlar menüsünde Web sayfası seçenekleri.
 3. Dosya adı kutusunda istediğiniz dosyanın adını yazın.

  Not Dosya adı boşluklar için izin vermiyor.
 4. Tamam ' ı tıklatın. Publisher, Tamam tıklatıldıktan sonra dosya adında boşluk algılar, Publisher bunu sizin için düzeltmek için istemde bulunur. Istendiğinde, bu sorunu gidermek için Evet ' i tıklatın.
Web sitenizdeki dosya adını değiştirmek istediğiniz her sayfa için bu adımları yineleyin.

Özellikler

Makale numarası: 817373 - Last Review: 1 Şubat 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 3.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Publisher 2003
 • Microsoft Office Publisher 2003 with Digital Imaging
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbwebpublishing kbsavefile kbnofix kbbug kbprb KB817373 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:817373

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com