протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync і доступ до Outlook Mobile помилки виникають, коли SSL або автентифікацію на основі форм є обов'язковим для Exchange Server 2003

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 817379 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Примітка
Інструмент аналізатора дистанційного підключення Exchange допомагає виправлення неполадок із підключенням в розгортанні Microsoft Exchange Server. Інструмент імітується кілька клієнта входу до системи і пошта потоку сценаріїв. Коли випробування не вдається, багато хто з помилками Показати виправлення неполадок поради, які можуть допомогти ІТ-адміністратор вирішити проблему. (На екрані пострілу для цього кроку наведено нижче).
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Знімок екрану для аналізатора дистанційного підключення


Щоб використовувати цей інструмент, відвідайте http://Go.Microsoft.com/fwlink/?LinkId=154308.


Щоб отримати додаткові відомості про сервер аналізатора дистанційного підключення Exchange (ExRCA) інструмент відвідайте такі веб-сайтів Microsoft TechNet:
Обміну віддаленого підключення Analyzer інструмент

Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час спроби отримати доступ до сервера Microsoft Exchange Server 2003 комп'ютера за допомогою Microsoft Office Outlook мобільний доступ або протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync, ви відчуваєте проблеми підключення або синхронізації. Сервер протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync і обміну Outlook мобільного доступу (OMA) використовувати віртуальний каталог /Exchange доступ до шаблонів OWA і DAV на серверах Exchange фонових, на якому розташована ім’я поштової скриньки користувача. Сервер протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync і OMA неможливо доступ цей віртуальний каталог, якщо виконується одна з таких умов:
  • Віртуального каталогу Exchange на біржі бек endserver настроєно на сценарій виконання протоколу SSL.
  • Ввімкнено автентифікацію на основі форм.
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка. Ці питання виникає, якщо виконуються ці ж умови на віртуального каталогу Exchange на зовнішньому сервері.

Коли ця проблема виникає, можуть виникнути такі проблеми в сервер протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync або мобільний доступ до Outlook.

Симптоми у мобільного доступу до Outlook


Симптоми у протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync

Розв'язанн

Щоб усунути цю проблему, використайте один з наступних способів.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка. Не потрібно виконувати методи, описані в розділі "Рішення", для налаштування сервера переднього плану на сценарій виконання протоколу SSL та ввімкнення автентифікації на основі форм на зовнішньому сервері.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітка. Якщо ви використовуєте Microsoft Small Business Server 2003, конфігурації, які описані в способах 1 та 2 в розділі "Рішення" є автоматично задаються на етапі інсталяції. Якщо ви отримуєте помилки, які описані в розділі "Ознаки" на Small Business Server 2003, запустити налаштування електронна пошта та підключення до Інтернета. Майстер повинен допомогти вам переналаштувати віртуальний каталог /Exchange і автентифікацію на основі форм для роботи з мобільного доступу до Outlook і з протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync.

Спосіб 1


Спосіб 2

Додаткові відомості

Доступу до вмісту поштової скриньки користувача в Exchange Server 2003, Microsoft-сервер ActiveSync і Outlook Mobile Access віртуальні каталоги зробити явний DAV входу віртуального каталогу Exchange. Виклик схожий на наступне:
http://netbios_name_of_mailbox_server/Exchange/mailbox_alias
Microsoft сервер ActiveSync і Outlook Mobile Access віртуальні каталоги немає доступу до вмісту поштової скриньки користувача, якщо віртуального каталогу Exchange настроєно на сценарій виконання протоколу SSL. Microsoft сервер ActiveSync і Outlook Mobile Access віртуальні каталоги тільки Спробуйте з'єднатися з віртуального каталогу Exchange над ТСР-порт 80 (HTTP), не через TCP порт 443 (HTTPS).

Мобільний доступ до Outlook намагається підключитися до віртуального каталогу Exchange за допомогою всіх наступних методів автентифікації:
  • Kerberos
  • NTLM
  • Основні
Під Вільний час настроювання автентифікації на основі форм на сервері Exchange Server 2003, метод автентифікації для віртуального каталогу Exchange має значення Звичайна автентифікація а за промовчанням домен настроєно на зворотну скісну риску. Microsoft сервер ActiveSync віртуальний каталог можливе підключення до віртуального каталогу Exchange за допомогою автентифікацію Kerberos.

Відомості про проблеми, пов'язані з Outlook мобільного доступу (OMA) протокол IMAP про помилки клацніть номери в цьому списку для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
842023 З'являється протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби створити сповіщення електронною поштою, спробуйте додати новий елемент-контакт, спробуйте додати нове завдання, спробуйте створити нову зустріч в Outlook мобільний доступ з Exchange Server 2003
898131 Під Вільний час спроби підключення до Outlook мобільний доступ до веб-сайту на комп'ютері з Exchange 2003, може з'явитися протокол IMAP про помилку "A системи під Вільний час обробки вашого запит на змінення сталася помилка"
Інформація про проблеми, які пов'язані з протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync (EAS) помилки клацніть номер відповідної статті в цьому списку для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
886346 З'являється протокол IMAP про помилку HTTP 500 під Вільний час синхронізації мобільного пристрою з Microsoft Exchange Server 2003
826974 "Не вдалося через помилку на сервері синхронізацію" протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби синхронізації мобільний пристрій із сервером Exchange 2000

Додаткові відомості

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Windows Mobile Forum
Відвідайте наш Windows Phone форумів для отримання більш корисних порад та ідей.

Властивості

Номер статті: 817379 - Востаннє переглянуто: 4 вересня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft ActiveSync 4.1
  • Microsoft ActiveSync 4.5
  • Windows Mobile 6.5 Standard
Ключові слова: 
kbtshoot kbprb kbmt KB817379 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 817379

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com