Sıkıştırma etkin olduğunda 0 bayt dosya iade edilmesi, IIS çalıştıran bir sunucuda

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 817442 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Internet Information Services (IIS) çalıştıran bir sunucuda sıkıştırma etkindir ve bir HTTP isteği IIS sıkıştırma dizininden sunulan, 0 bayt dosya beklenen dosya döndürülebilir.

Not Statik HTTP sıkıştırma etkinleştirilirse, yalnızca bu belirtilerle karşılaşabilirsiniz.

Neden

IIS sunucusunda çalışan virüsten koruma yazılımı, IIS sıkıştırma dizinini tarıyor.

Çözüm

IIS sıkıştırma dizinini virüsten koruma yazılımı'nın tarama listesinden çıkarmak. Bunu yapmak için gereken adımları, kullanmakta olduğunuz virüsten koruma yazılımını göre değişebilir. Microsoft, dizinleri taramasını çıkarmak hakkında bilgi için virüsten koruma yazılımı üreticisine başvurun önerir.

Daha fazla bilgi

IIS 6.0 varsayılan sıkıştırma dizininde olduğunu % systemroot %\IIS geçici dosyaları sıkıştırılmış. Bu dizin başka bir konuma değişmiş olabilir. IIS 7.0or sonraki bir sürümü IIS 7.0 için sıkıştırılmış dosya önbelleğinin varsayılan konumu %SystemDrive%\inetpub\temp\IIS Temporary Compressed Files dizinidir.

Sıkıştırma dizininde doğrulamak için:
  1. Başlat' ı tıklatın, Programlar,Yönetimsel Araçlarüzerine gidin ve sonra Internet Information Services (IIS) Yöneticisi' ni tıklatın.
  2. IIS Yöneticisi ' nde Web siteleri klasörünü sağ tıklatın ve sonra Özellikler' i tıklatın.
  3. Hizmet sekmesini tıklatın.
  4. HTTP sıkıştırma, altında durağan dosyaları sıkıştır'in seçili olduğundan emin olun ve sonra geçici dizin yolunu bulun.

Özellikler

Makale numarası: 817442 - Last Review: 23 Mayıs 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
  • Microsoft Internet Information Services 7.0
  • Microsoft Internet Information Services 7.5
  • Microsoft Internet Information Services 8.0
  • Microsoft Internet Information Services 8.5
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB817442 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 817442

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com