Aplikace Publisher 2003: Při nelze viz složka podpory

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 817492 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o zobrazení Microsoft Office Publisher 2003 webových stránek, které byly publikovány na webu WebFolder povolena, _files IndexPageName podpůrné soubory složky nemusí být viditelné v Průzkumníkovi Windows nebo Publisher 2003. Můžete však existující sady stránek WWW 2003 Publisher znovu publikovat na web a zobrazit stránky prostřednictvím webového prohlížeče.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud publikujete, webových stránek WebFolder a nakonfigurován webových možností vytvořit složku podpůrných souborů.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, poznamenejte si podpůrné složky jsou viditelné Pokud vaše vytvořit připojení FTP k webu nebo přístupu ke složkám prostřednictvím vašeho Internet poskytovatel metadat 's (ISP) systém správy souborů v režimu online. Chcete-li zobrazit podpůrné složky, použijte jednu z následujících metod.

Vytvořit připojení FTP

Vytvořit připojení FTP k webu pomocí pole Přidat Průvodce místa v síti.
\
Poznámka: Ne všechny ISP poskytnout přístup FTP k soubory, které jsou uloženy na jejich serverech. Před pokračováním následující kroky Ujistěte se, že máte všechny informace, musíte mít nastavit připojení FTP. Další informace o způsobu připojení k webovému serveru prostřednictvím připojení FTP může mít požádat poskytovatele nebo zkontrolujte ISP stránky nápovědy nebo dokumentace.
 1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na tlačítko Místa v síti.
 2. Klepněte na tlačítko Přidat místo v síti.
 3. Klepněte na tlačítko Další, klepněte na jiné umístění v síti a potom klepněte na tlačítko Další.
 4. Do pole adresa v Internetu nebo síti zadejte adresu FTP připojit k webu a potom klepněte na tlačítko Další.
 5. Klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka přihlásit anonymně políčko.
 6. V poli uživatelské jméno zadejte uživatelské jméno a potom klepněte na tlačítko Další. Název uživatele je přiřazen poskytovatelem.
 7. Zadejte název pro toto připojení a potom klepněte na tlačítko Další.
 8. Klepnutím zaškrtněte políčko Otevřít toto místo v síti při klepněte na tlačítko Dokončit a potom klepněte na tlačítko Dokončit.
 9. Zadejte heslo a klepněte na tlačítko přihlásit. Nyní můžete kopírovat a předávat soubory do složky je mohl pomocí WebFolder připojení nezobrazí.

Pomocí nástroje správy systému souborů ISP

Chcete-li použít nástroje poskytované poskytovatele pro přístup a úpravy souborů na webovém serveru najdete v souboru správy a úpravy online dokumentaci uvedené poskytovatelem.

Vypnout možnost "Uspořádat podpůrné soubory do složky"

Vypněte možnost použít podpůrné složky při publikování webu vytvořen Publisher poskytovatele. Postupujte takto:
 1. V nabídce Nástroje klepněte na tlačítko Možnosti.
 2. Klepněte na kartu web.
 3. Ve skupinovém rámečku ukládání klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka uspořádání podpůrných souborů ve složce a potom klepněte na tlačítko OK.
 4. Publikovat na webu poskytovatele. V nabídce soubor klepněte na příkaz publikovat na webu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 817492 - Poslední aktualizace: 1. února 2007 - Revize: 4.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Publisher 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbnofix kbwebfolder kbbug kbprb KB817492 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:817492

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com