Název sdílené složky na namapované síťové jednotky v Průzkumníkovi Windows nezobrazí.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 817861 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití počítače se systémem Microsoft Windows XP v místní síti (LAN) a namapovat síťovou jednotku sdílené síťové složky, která je umístěna na serveru se systémem Windows 2000 Server, můžete zaznamenat následující příznaky:
 • Název sdílené složky vedle ikony nově namapované síťové jednotky ve stromu složek programu Průzkumník Windows nezobrazí. Pokud klepnete na tlačítko F5 aktualizujte obrazovku nebo, pokud klepnete na tlačítko Aktualizovat v nabídce Zobrazit nevyřeší toto chování.
 • Vlastnosti namapované jednotky naznačují, že systém souborů je zrušeno přístup pro čtení (RAW).
 • Pokud se pokusíte zkopírovat soubor s názvem dlouhých, zobrazí se zpráva systém souborů na server nepodporuje dlouhé názvy souborů, rozporu očekávání.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud zaškrtnete políčko Spouštět okna složek jako samostatné procesy na kartě zobrazení dialogového okna Možnosti složky v Průzkumníku Windows.

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix, musíte restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Version    Size    File name  Platform
  -------------------------------------------------------------------
  06-Feb-2004 20:41 6.0.2800.1340 8,347,648 Shell32.dll x86

Jak potíže obejít

Chcete-li toto chování obejít, klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka Spouštět okna složek jako samostatné procesy. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Klepněte pravým tlačítkem myši Start a potom klepněte na příkaz Prozkoumat.
 2. V Průzkumníkovi Windows klepněte na nabídku Nástroje a potom klepněte na příkaz Možnosti složky.
 3. V dialogovém okně Možnosti složky klepněte na kartu zobrazení.
 4. Ve skupinovém rámečku Upřesnit nastavení, zrušte zaškrtnutí políčka Spouštět okna složek jako samostatné procesy a potom klepněte na tlačítko OK.

Vlastnosti

ID článku: 817861 - Poslední aktualizace: 10. října 2005 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbprb KB817861 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:817861

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com