Nazwa folderu udostępnionego nie pojawia się na zmapowanym dysku sieciowym w Eksploratorze Windows

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 817861 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas korzystania z komputera z systemem Microsoft Windows XP w sieci lokalnej (LAN) i mapowania dysk sieciowy do udostępnionego folderu sieciowego znajdującego się w systemie Windows 2000 W przypadku serwera z systemem serwera mogą wystąpić następujące symptomy:
 • Nazwa folderu udostępnionego nie pojawia się obok Ikona nowo zmapowanego dysku sieciowego w drzewie folderów Eksploratora Windows. Jeżeli Kliknij przycisk F5, aby zaktualizować ekran, lub po kliknięciu Odśwież na Widok menu, to nie rozwiązuje to zachowanie.
 • Właściwości dysku zamapowanego wskazują, że plik System jest wycofane do odczytu (RAW).
 • Podczas próby skopiowania pliku, który zawiera długą nazwę pliku, możesz Komunikat systemu plików na serwerze nie obsługuje długie nazwy, w przeciwieństwie do oczekiwania.

Przyczyna

Ten problem występuje po kliknięciu przycisku Wybierz Uruchom okna folderów w osobnych procesach pole wyboru Widok karty Opcje folderów okno dialogowe w Eksplorator Windows.

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Wstępne nie są wymagane.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Po zastosowaniu tej poprawki należy ponownie uruchomić komputer.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Gdy użytkownik wyświetlanie informacji o pliku, jest konwertowany na czas lokalny. Aby znaleźć Różnica między czasem UTC i czasem lokalnym, użyj Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.
  Date     Time  Version    Size    File name  Platform
  -------------------------------------------------------------------
  06-Feb-2004 20:41 6.0.2800.1340 8,347,648 Shell32.dll x86

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, usuń zaznaczenie Uruchom okna folderów w osobnych procesach pole wyboru. Aby zrobić to, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy Start, a następnie kliknij przyciskEksploruj.
 2. W Eksploratorze Windows kliknij przycisk Narzędzia, a następnie Kliknij przycisk Opcje folderów.
 3. W Opcje folderów okno dialogowe, kliknij przycisk w Widok Karta.
 4. W obszarze Ustawienia zaawansowane Kliknij, aby wyczyścić w Uruchom okna folderów w osobnych procesach pole wyboru i następnie kliknij przycisk OK.

Właściwości

Numer ID artykułu: 817861 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbprb kbmt KB817861 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:817861

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com