Włączyć zachowanie liter z systemu Windows XP i podsystemu Interix lub SFU

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 817921 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ważne Ten artykuł zawiera informacje dotyczące modyfikowania rejestru. Przed zmodyfikowaniem rejestru, upewnij się, że jego kopię zapasową i upewnij się, zrozumieć jak przywrócić rejestr w przypadku pojawienia się problemu. Aby uzyskać informacje dotyczące wykonywania kopii, przywracania i edytowania rejestru kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
256986 Opis rejestru systemu Microsoft Windows
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Interix 2.2 jest używany na komputerze z systemem Microsoft Windows XP, nie można używać plików o nazwie "abc.txt", takich jak "Abc.txt" i "ABC.TXT"w tym samym katalog. Ten problem może wystąpić również, jeśli zainstalowano usługi Microsoft Windows dla Unix 3.0 i nie zmieniać domyślne zachowanie systemu Windows XP podczas instalacji SFU 3.0. Ten problem nie występuje, jeśli używasz okna NT lub Windows 2000.

Przyczyna

Domyślnie system Windows XP podsystemów innych niż podsystem Win32 jest zachowywanie, ale bez uwzględniania wielkości liter. Jednak domyślnie w starszych wersjach systemu Windows podsystemów innych niż podsystem Win32 jest uwzględniana wielkość liter.

Rozwiązanie

Ostrzeżenie Nieprawidłowe użycie Edytora rejestru może spowodować poważne problemy, wymagające ponownego zainstalowania systemu operacyjnego. Firma Microsoft nie gwarantuje, że można rozwiązać problemy wynikające z nieprawidłowego użycia Edytora rejestru. Użyj Edytora rejestru na własne ryzyko.

Aby zmienić zachowanie systemu Windows XP po zainstalowaniu usług systemu Windows, Unix lub użyć Interix 2.2, należy dodać następujący klucz rejestru i ponownie uruchom komputer:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Kernel


Nazwa wartości:
ObCaseInsensitive

Typ danych: REG_DWORD
Dane wartości: 0 (wielkość liter)

Więcej informacji

Do obsługi zachowaniem systemu UNIX, Windows Services for UNIX Instalator pozwala zmienić domyślne zachowanie systemu Windows XP w podsystemach innych niż Win32 podczas instalowania narzędzia podstawowe (instalujące podsystemu Interix) lub serwer NFS. Jeśli włączyć uwzględnianie wielkości liter, a później usunąć serwer systemu plików NFS i podstawowe narzędzia Windows Services for UNIX Instalator przywróci domyślne nierozróżnianie wielkości liter w podsystemach innych niż Win32.

Właściwości

Numer ID artykułu: 817921 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Interix 2.2 Standard Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows Services for UNIX 3.0 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbunixservice kbhowto kbmt KB817921 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:817921

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com