Postupy: Naladit a přizpůsobení výkonu aplikací, jsou sestaveno na .NET Framework

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 818015 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje důležité aspekty výkonu optimalizace a škálování aplikací, které jsou založeny na .NET Framework. Toto je jednu řadu článků, které obsahují podrobné informace pro aplikace založená na technologii .NET Framework.

Články v této řadě patří následující:
818016Postupy: Nasazení aplikace, jsou sestaveno na .NET Framework
818013Postupy: Podpory aplikací, jsou sestaveno na .NET Framework
818015Postupy: Naladit a přizpůsobení výkonu aplikací, jsou sestaveno na .NET Framework
818014Postupy: Secure aplikace, jsou sestaveno na .NET Framework

Konfigurovat relace pro aplikace ASP.NET

Aplikace ASP.NET zahrnují propracovaných podporu sledování uživatelské informace mezi více požadavků. Povolení aplikací měřítko tisíce uživatelů ukládat relací flexibilní mnoha způsoby. Výchozí metoda je ukládat relace informace v procesu. Informace o uživateli jsou uloženy v paměti jediný server. Metoda v procesu nabízí nejrychlejší výkon. Dvě metody nabízejí pomalejší výkon, ale větší škálovatelnost: ukládání na server stavu relace informace nebo ukládání informací o relaci v počítači spuštěn SQL Server.

Další informace o konfiguraci relace ASP.NET pomocí tří metod Standardní klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
317604JAK Konfigurovat Server SQL stavu relace ASP.NET úložiště


Nastavit období limitu relace ASP.NET

V závislosti na aplikaci můžete použít relací ASP.NET velké množství paměti. Načíst uživatele a množství, která je uložena informace o každé zvyšuje uživatele omezena paměti systémů může problémy výkonu. Jeden způsob snížit paměti, které vyžadují relací je Zkraťte čas relací jsou uloženy. Při snížení časový limit relace informace o relaci zrušeny před výchozí období nečinnosti 20 minut. Můžete také zvýšit časový limit relace uživatelů můžete vrátíte aktivní relace bez ztráty jejich přihlašovací informace, jejich obsah nákupního košíku nebo jiné podrobnosti specifické pro relaci.

Další informace o nastavení časového limitu stavu relace na tomto webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/h6bb9cz9(vs.71).aspx

Testování ASP.NET webové služby pomocí Web Application Stress a aplikace nástroj

Nástroj Web Application Stress (WAS) je užitečné pro testování výkonu webových aplikací a škálovatelnost. Tento nástroj můžete použít pro webových aplikací ASP.NET a služeb. Existují však rozdíly v použít nástroj WAS pro každý typ služby.

Pro další informace o použití WAS otestovat ASP.NET aplikací, klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
815161Postupy: Změřit rychlost reakce ASP.NET s nástroj Web Application Stress
815160Postupy: Test ASP.NET webové služby s nástroj Web Application Stress

Výkon pomocí nástroje Správa analýzou aplikace se systémem Windows, jsou sestaveno na .NET Framework

.NET Framework spravuje sestavení jako jejich spuštění. .NET Framework má tedy přístup k šarže informace o každé sestavení. Mnohem Tato informace je vystavena prostřednictvím čítače výkonu. Jako správce získat přístup k tyto čítače pomocí nástroje správy výkonu.

Získat přístup k další informace o aplikací ASP.NET, než je k dispozici ze standardní aplikace se systémem Windows, které jsou založeny na .NET Framework. Existují desítky čítače lze sledovat. Většina správců však musí porozumět pouze několik těchto čítačů.

Další informace o nejvýznamnější čítače výkonu, které zpřístupní .NET Framework klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
815158Postupy: Použití nástroje správy výkonu k analýzou výkonu .NET Framework založené aplikace Windows

815159Postupy: Analýzou výkonu aplikací ASP.NET Web pomocí nástroje pro správu výkonu

Nastavit Multiserver ASP.NET webové aplikace a webové služby

Webové aplikace pravděpodobně měřítko za jediný server setkat výkonu, škálovatelnosti nebo spolehlivost požadavky. Existuje několik jedinečný faktorů zvažte při měřítko aplikace ASP.NET na více serverů.

Další informace o měřítko aplikace ASP.NET více než jeden server klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
815162Postupy: Nastavení webové služby a aplikace ASP.NET Web Multi-Server

Zakázat ladění aplikace ASP.NET

Během vývoje a odstraňování potíží mohou vývojáři povolit ladění aplikace ASP.NET. Ačkoli ladění nabízí mnohem užitečné informace pro vývojáře, výrazně ovlivňuje výkon aplikace. Můžete mít zakažte ladění systémy měla zbytečně povoleno ladění.

Další informace o zakázání ladění aplikace ASP.NET klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
815157Postupy: Zakázání ladění aplikace ASP.NET

Omezit ASP.NET konkrétními procesory v systému s více procesory

Ve výchozím nastavení používá aplikace ASP.NET všech procesorů v systému. Tento postup funguje také pro většinu prostředí. Však Pokud jsou ladění výkonu v systémech s více procesory, budete muset omezit ASP.NET zadaný jeden nebo více procesorů.

Další informace o omezení ASP.NET zadaný procesory ve víceprocesorovém systému klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
815156Postupy: Omezit ASP.NET k konkrétními procesory v systému s více procesory

Odkazy

Další informace o zabezpečených aplikací integrovaných .NET Framework navštivte následující weby:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/netframework/aa497330.aspx
http://technet.microsoft.com/en-us/windowsserver/default.aspx


Vlastnosti

ID článku: 818015 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 4.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 1.0
  • Microsoft ASP.NET 1.0
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
  • Microsoft ASP.NET 1.1
  • Microsoft .NET Framework 1.1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbweb kbperformance kbhowtomaster KB818015 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:818015

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com