Odkazy na kořenové servery znovu zobrazit, po které jsou odstraněny

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 818020 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití Správce DNS nebo příkazu dnscmd odstranit poslední rada kořenové z server Microsoft DNS, může po 15 minutách znovu jeden nebo více odstraněné kořenové odkazy. Obdržíte upozornění, že odkazy na kořenové servery nejsou trvale odstraněny.

Poznámka: Společnost Microsoft nepodporuje odebrání všech kořeny z server Microsoft DNS. Server Microsoft DNS musí mít alespoň jeden kořenový rada. Můžete však nahradit existující odkazy na kořenové servery nové kořenové odkazy. Při nahrazení kořeny změna je trvalá a staré kořeny není znovu. Pokud DNS server Pokud předávání, klepnutím zaškrtněte políčko Nepoužívat rekurzi pro tuto doménu na kartě servery pro předávání ve Správci DNS k Ujistěte se, že odkazy na kořenové servery používá.

Příčina

Odkazy na kořenové servery mohou být odstraněny trvale a zcela odebráním odkazů na kořenové servery ze DNS správce, souboru CACHE.DNS a ze služby Active Directory. Kořen rady vrátit v tomto scénáři je, protože stále existují odkazy na kořenové servery v dalších dvou umístěních (souboru CACHE.DNS a Active Directory).

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

DNS server není kořenový server, musíte určit kořenové odkazy ve formuláři alespoň jeden záznam prostředku názvového serveru (NS) a je nutné označit kořenový server DNS a odpovídající záznam prostředku hostitele (A) pro daný kořenový server DNS. V opačném případě DNS server nemůže kontaktovat kořenový server DNS při spuštění a nemůže odpovídat na dotazy na názvy mimo své vlastní autoritativní zóny.

Odkazy na kořenové servery jsou seznam serverů DNS v síti Internet, servery DNS lze použít k překladu názvů jej neví. Když DNS server nemůže vyřešit název dotazu pomocí místní data, používá jeho kořeny odeslat dotaz serveru DNS. Servery DNS zkuste vyhledat a najít jiné servery DNS musí mít tyto odkazy.

Aktualizace odkazů na kořenové servery na serveru DNS, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na položku Nástroje pro správu a klepněte na položku DNS.
 2. Ve stromu konzoly klepněte na příslušný server DNS.
 3. V nabídce Akce klepněte na tlačítko Vlastnosti.
 4. Klepněte na kartu Kořenové tipy.
 5. Změna odkazů na kořenové servery pomocí libovolné z následujících metod:
  • Chcete-li přidat kořenový server do seznamu, klepněte na tlačítko Přidat a zadejte název a adresu IP serveru, který chcete přidat do seznamu.
  • Upravit kořenový server v seznamu, klepněte na tlačítko Upravit a zadat název a adresu IP serveru, který chcete změnit v seznamu.
  • Ze seznamu odebrat kořenový server, vyberte v seznamu a potom klepněte na tlačítko Odebrat.
  • Odkazy na kořenové servery zkopírovat ze serveru DNS, klepněte na tlačítko Kopírovat ze serveru a poté zadat adresu IP odpovídající DNS serveru, který chcete kopírovat seznam kořenových serverů v řešení dotazů. Tyto odkazy na kořenové servery nepřepíše jakékoli existující kořenové odkazy.

Vlastnosti

ID článku: 818020 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 6.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, 64-Bit Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug KB818020 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:818020

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com