Váš uživatelský účet může být předčasně uzamčen

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 818078 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o přihlášení do počítače, není úspěšně přihlásíte-li po prvním několik pokusů o účtu může neočekávaně uzamčen.

Například pokud vaše prahová hodnota uzamčení účtu byla stanovena na pět, vám může uzamčen po pokusu se třetí neúspěšných.

Příčina

Toto chování může dojít, pokud celé jméno a uživatelské jméno pro přihlašovací účet jsou stejné. Není-li pokus o přihlášení úspěšné, Windows XP automaticky opakování přihlášení pomocí úplného názvu přihlašovacího účtu. V důsledku toho dochází dvěma pokusy o přihlášení a jsou započítány vaše prahová hodnota uzamčení účtu.

Další informace o prahové hodnoty uzamčení účtu klepněte na tlačítko Start a klepněte na příkaz Nápověda a odborná pomoc. Do pole Hledat typu uzamčení účtu, klepněte na tlačítko Start, hledání a klepněte na položku Full-text odpovídající výsledky hledání.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, změnit plný název účtu tak, aby se liší od uživatelského jména účtu. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na položku Ovládací panely.
  2. V Ovládacích panelech klepněte na položku Uživatelské účty.
  3. Ve skupinovém rámečku, Vyberte ikonu ovládacího panelu klepněte na položku Uživatelské účty.
  4. Na kartě Uživatelé klepněte na uživatelské jméno, které chcete změnit a klepněte na příkaz Vlastnosti.
  5. Na kartě Obecné změnit jméno a příjmení tak, aby se liší od uživatelského jména.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 818078 - Poslední aktualizace: 27. září 2005 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbprb KB818078 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:818078

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com