Outlook 2003 yüklenmezse OneNote 2003'te e-posta özellikleri kullanamazsınız.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 818231 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede nasıl Microsoft Office OneNote 2003 e-posta özellikleri için Microsoft Office Outlook 2003 gereklidir.

Daha fazla bilgi

OneNote, Outlook 2003 ile tamamen tümleşiktir.

Outlook 2003'ten başka programlarda, Dosya menüsünde ve e-posta araç OneNote'ta <a2>e-posta</a2> komutu kullanılamıyor. OneNote'tan Outlook görevi oluştur Outlook görevinin özelliği, yalnızca Outlook 2003 ile çalışır gibi oluşturamıyor.

Bir OneNote e-posta istiyorsanız, dosyayı Outlook 2003'ten başka bir program kullanarak başka bir kullanıcı için dosyayı kaydedin ve sonra el ile e-posta iletisine eklemek gerekir. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. FarklıDosya ' menüsünde OneNote dosyasını sabit diskinize kaydetmek için. Bu işlem tüm bölüm el ile e-posta iletisine iliştirilmiş bir .one dosyası olarak kaydeder.

    Not Yalnızca bölümün bir sayfayı e-postayla gönderilen olmalıdır, Dosya menüsünde Yayımla ' yı tıklatın. Sayfa .one dosyası olarak ya da bir .mht dosya olarak kaydedebilirsiniz. Yalnızca kullanıcılar OneNote'un .one dosyaları açabilir, ancak bir Web tarayıcısı olan herkes, .mht dosyalarını açabilirsiniz.
  2. E-posta programınızda yeni bir e-posta iletisine dosya iliştirme ve iletiyi gönderin.
Kullanıcı, aynı bilgisayarda Outlook ve Outlook Express'i varsa ve Outlook Express'i varsayılan posta düzenleyicisi olarak yapılandırılmış, OneNote'taki posta özellikleri de kullanılamaz. Bu sorunu gidermek için varsayılan e-posta düzenleyiciniz olarak Outlook'u ayarlayın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Internet Explorer'ı başlatın.
  2. Araçlar menüsünde ınternet seçenekler.
  3. Programlar sekmesini tıklatın.
  4. Outlook 2003'ü varsayılan e-posta düzenleyicisi olarak ayarlayın.
OneNote dosyaları diğer kişilerle paylaşma hakkında daha fazla bilgi için Yardım menüsünde Microsoft OneNote Yardım ' ı tıklatın, sonra da Share Notları başkalarıylaArama kutusuna yazın ve ENTER tuşuna basın.

Microsoft Office OneNote Service Pack 1 (SP1)'da bu sorunla karşılaşırsınız ve Outlook 2003'ün yüklü olması, kayıt defterinde aşağıdaki anahtarı olduğunu doğrulayın:
HKEY_CLASSES_ROOT\Outlook.Application\CurVer= Outlook.Application.11

Özellikler

Makale numarası: 818231 - Last Review: 16 Ocak 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 6.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office OneNote 2003
  • Microsoft Office OneNote 2003 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsetup kbconfig kbemail kbinfo KB818231 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:818231

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com