Jak zapnout funkci Workgroup pošta v aplikaci Project 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 818337 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Funkce the Workgroup Messaging je funkce, která byla k dispozici v dřívějších verzích aplikace. Tato funkce je také k dispozici v aplikaci Microsoft Office Project 2003. Však není automaticky zapnutý po instalaci aplikace Project 2003. Tento článek popisuje, jak zapnout funkci Workgroup Messaging v aplikaci Project 2003.

Další informace

Poznámka: Funkce pošty pracovní skupiny je nepodporovanou funkci aplikace Project 2003 a není plánované pro budoucí verze aplikace.

Opět Pokud používá funkce pošty pracovní skupiny v dřívějších verzích aplikace Project a plánujete použití v aplikaci Project 2003, ji může být povolena jako dočasné řešení při plánování přesunout na alternativní metodu spolupráce pro budoucí verze projektu. Poznámka: Společnost Microsoft plánuje přerušit funkce pošty pracovní skupiny ve všech budoucích verzích projektu a podporované starší verze funkce pošty pracovní skupiny. Žádné technické podpory, bude navíc k dispozici pro funkce pošty pracovní skupiny případě, že po povolení pro použití s aplikací Project.

Project 2003 Workgroup Message Handler lze stáhnout z stažení. Informace o provedení tohoto kroku naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=6382c615-1090-452c-8eba-4025b8976c18&displaylang=en
Po stažení souborů Workgroup Message Handler proveďte jednu z následujících akcí:
 • Zkopírujte veškerý obsah stažení WGFILES síťové sdílené položce a sdělit prostředky spouštět WGSetup.exe ze sdílené síťové položky.
 • Zkopírujte soubory z stažení WGFILES dvou disket s souboru Prk2k_2.cab na jednu disketu a všechny ostatní soubory, Extarct.exe, Prk2k_1.cab, Setup.ini, Setup.tdf, WGSetup.exe, WGSetup.1st, WGSetup.inf a WGSetup.stf, na další disketu. Po dokončení kopírování souborů disketách distribuovat k prostředkům a jejich spuštění WGSetup.exe z disku jeden.
 • Zkopírujte celý obsah stažení WGFILES složky v počítači, který chcete spustit Workgroup Message Handler. Spuštění WGSetup.exe z této složky.
Po instalaci Workgroup Message Handler v počítači, kde je nainstalován Project 2003 je třeba provést změnu v registru systému Windows zapnout funkci. Postupujte takto.

Upozornění Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.
 1. Ukončete projektu.
 2. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz Spustit.
 3. Do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 4. Vyhledejte následující klíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\MS Project\Options
 5. Jakmile vyberete klíč zadaný v kroku 4, v nabídce Úpravy přejděte na podnabídku Nový a klepněte na příkaz klíč.
 6. Zadejte Workgroup a potom stiskněte klávesu ENTER.
 7. Klepnutím vyberte Workgroup klíč.
 8. Po výběru klíče Workgroup v nabídce Úpravy přejděte na podnabídku Nový a klepněte na příkaz Řetězcová hodnota.
 9. Zadejte Pošty pracovní skupiny a stiskněte klávesu ENTER.
 10. V nabídce soubor klepněte na příkaz Konec a ukončete Editor registru.

Vlastnosti

ID článku: 818337 - Poslední aktualizace: 6. ledna 2006 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Project Professional 2003
 • Microsoft Office Project Standard 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB818337 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:818337

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com