NASıL YAPıLıR: Windows Server 2003'te yeniden yönlendirme için kullanıcı izin ve Terminal için bir Uzak Masaüstü oturumunda ses çal kullan Grup ilkesi hizmetleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 818465 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Uzak Masaüstü Bağlantısı'nı kullanarak bir Windows Terminal Hizmetleri oturumunda, sunucuya bağlanan kullanıcıların, ses çıkış yürütmek istedikleri nasıl yapılandırabilmeniz için Ses yeniden yönlendirmesine izin ver Grup ilkesi ayarı Windows Server 2003'te etkinleştirme anlatılır.

GENEL BAKIŞ

Varsayılan değer olarak, Ses yeniden yönlendirmesine izin ver Grup ilkesi ayarı Windows Server 2003'te Yapılandırılmadı olarak ayarlanırsa ve Windows Server 2003'deki Terminal Hizmetleri'nin Uzak Masaüstü Bağlantısı'nı kullanarak bağlanan kullanıcılara, ses yeniden yönlendirmesini uygulayamaz. Seçmek için kullanıcılara izin vermek için bir Terminal Hizmetleri oturumu sırasında ses çıkış yürütmek istediğiniz durumlarda, Ses yeniden yönlendirmesine izin ver</a0> Grup ilkesi ayarını etkinleştirmeniz gerekir.

Bu Grup ilkesi ayarı yapılandırıldıktan sonra kullanıcıların istedikleri aşağıdaki seçenekleri <a0>Uzak bilgisayar sesi</a0> kutusunda <a0>Yerel Kaynaklar</a0> sekmesindeki Uzak Masaüstü Bağlantısı'nın birini tıklattığınızda, ses dosyası yürütme amacıyla nasıl yapılandırabilirsiniz:
 • Bu bilgisayara Getir: Bu ayar, ses dosyalarını Uzak Masaüstü oturumunda çalışır ve bunları kullanıcının bilgisayarda yürütür.
 • Yürütme değil: Bu ayar tüm ses Uzak Masaüstü oturumlarına devre dışı bırakır.
 • Uzak bilgisayarda bırakın: Bu ayar, ses dosyalarını Uzak Masaüstü oturumunda çalışır ve bunları sunucuda çalar.

Grup ilkesi "Ses yeniden yönlendirme izin ver" ayarını etkinleştirin.

 1. Başlat ' ı tıklatın ve sonra da <a2>Çalıştır</a2>'ı tıklatın.
 2. kutusuna mmc yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 3. Dosya menüsünde, ek bileşen Ekle/Kaldır'ı tıklatın.
 4. Ekle ' yi tıklatın.
 5. Grup ilkesi Nesne Düzenleyicisi ' ni tıklatın ve sonra Ekle ' yi tıklatın.
 6. Grup ilkesi nesnesi altında (örneğin, Yerel bilgisayar ilkesi) istediğiniz grup ilke nesnesini belirtin ve sonra da <a2>son</a2>'u tıklatın.
 7. Kapat ' ı tıklatın ve sonra da Tamam ' ı tıklatın.
 8. Konsol ağacında, ilkeyi sırasıyla, Bilgisayar Yapılandırması ' nı genişletin, Yönetim Şablonları,Windows bileşenleri ' ni, Terminal Hizmetleri ' ni genişletin ve istemci/sunucu veri yönlendirmesi</a1>'ı tıklatın.
 9. Sağ bölmede, Ses yeniden yönlendirmesine izin ver'nı çift tıklatın.
 10. Etkin'i tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.

Referanslar

Windows Server 2003 Terminal Hizmetleri istemcilerine bağlanma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
814585NASıL YAPıLıR: Windows Server 2003'te Terminal Hizmetleri istemcileri bağlama.

Özellikler

Makale numarası: 818465 - Last Review: 3 Aralık 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 5.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowtomaster KB818465 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:818465

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com