Exchange Server 2003 Standard Edition nebo Exchange Server 2003, Enterprise Edition můžete nakonfigurovat jako front-end server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 818476 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Exchange Server 2003 je k dispozici ve dvou různých vydáních Exchange Server 2003 Standard Edition a Exchange Server 2003 Enterprise Edition. Buď edition pro použití lze nakonfigurovat jako server front-end v konfiguraci serveru front-end a back-end.

Další informace

Exchange Server 2003 Standard Edition a Exchange Server 2003, Enterprise Edition můžete nakonfigurovat jako server front-end v konfiguraci serveru front-end a back-end.

Poznámka: V konfiguraci serveru front-end a back-end lze spustit na serveru back-end Exchange Server 2003 Standard Edition nebo Exchange Server 2003 Enterprise Edition, bez ohledu na to, z nichž je vydání Exchange Server spustit na serveru front-end.

Chcete-li konfigurovat počítač jako front-end server se systémem Exchange Server 2003 Standard Edition nebo Exchange Server 2003 Enterprise Edition:
  1. Klepněte na tlačítko Spustit, přejděte na příkaz Programy, přejděte na příkaz Server Microsoft Exchangea klepněte na tlačítko Správce systému.
  2. Ve stromu konzoly rozbalte položku Servery, klepněte pravým tlačítkem myši Název_serverua klepněte na tlačítko Vlastnosti.
  3. Klepněte Obecné na kartě.
  4. Klepnutím vyberte Toto je front-end server Zaškrtněte políčko a klepněte na tlačítko OK.
Databáze úložiště informací serveru Exchange není hostitelem serveru front-end. Servery front-end přijímat požadavky od klientů a předávání požadavků na příslušném serveru back-end pro zpracování.

Vlastnosti

ID článku: 818476 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbfix kbinfo kbbug kbmt KB818476 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:818476

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com