Při zpracovávání požadavku na mnoho objektů může aplikace Internet Explorer zdánlivě přestat reagovat Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah dosud nepřeložený

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 818506 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Když aplikace Internet Explorer provede mnoho požadavků pro objekty, může přestat reagovat (zablokuje se). Požadavky na aktuální webový server pravděpodobně nebyly dokončeny a okno aplikace Internet Explorer zobrazí ukazatel šipku přesýpacích hodin.

Když nastane tento problém obrázků pravděpodobně nezobrazí očekávaným a se zobrazí zpráva stavovém řádku v dolní části okna jsou číslo "zbývající položky" nebo může vyslovte "Ukončen".

Příčina

Tento problém může dojít, pokud aplikace Internet Explorer odešle mnoho požadavků HTTP a přeruší mnoho těchto požadavků. Když nastane tento problém požadavky HTTP na stejném webovém serveru nejsou úspěšné.

Poznámka: Při použití jiných webových serverech požadavky HTTP práce správně.

Řešení

INFORMACE O SOUBORECH KE STAŽENÍ

Internet Explorer 6 SP1 pro systém Windows XP, Windows 2000, Windows NT a Windows ME

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the q818506.exe package now.Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Internet Explorer 6 pro systém Windows Server 2003

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsServer2003-KB818506-x86-ENU.exe package now.Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

INFORMACE O SOUBORECH

Windows Server 2003 verze
  Date     Time  Version   Size   File name
  -------------------------------------------------------
  15-Jul-2003 00:39 6.0.3790.68 623,616 Wininet.dll
-Windows Server 2003 verze
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------
  09-Jun-2003 15:14 6.0.2800.1207 586,752 Wininet.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Microsoft Internet Explorer 6 Service Pack 1.

Další informace

Obvykle při Internet Explorer přeruší požadavek HTTP, stránku již má mít odkaz pro tento prostředek (například obrázek, soubor JScript (JS), součást (.htc) souboru HTML nebo kaskádové šablonu stylů (CSS) souboru). Tento problém může dojít při rychle otevřete a zavřete mnoho uzlů stromu jako ovládací prvek DHTML. Problém nastane častěji, pokud je aplikace Internet Explorer nastavena novější verze Hledat na každé návštěvě webové stránky, protože to generuje HTTP Další požadavky. (Tyto požadavky jsou obvykle požadavky "získat").

Další faktory, které přispívají k přenosy HTTP může také generovat další požadavky HTTP. Tyto faktory patří nastavení mezipaměti čekací atribut a sítě. Čekací doba sítě přispívá k problému, protože je větší pravděpodobnost přerušování požadavek HTTP.

Zvýšit limit připojení za serveru můžete pozdržet problém. K problému dochází, protože Internet Explorer příležitostně ztratit připojení HTTP interně. Protože 2 je limit standardní připojení HTTP 1.1, k problému dojde později Pokud zvýšit limit připojení.

Vlastnosti

ID článku: 818506 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2005 - Revize: 4.9
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1 na těchto platformách
  • the operating system: Microsoft Windows XP
  • the operating system: Microsoft Windows 2000
  • Microsoft Windows Millennium Edition
  • Microsoft Windows NT 4.0
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbqfe kbqfe kbie600sp2fix kbie600presp2fix kbfix kbbug KB818506 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:818506

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com