Pokud je v systému Windows XP nainstalováno více programů pro telefonické připojení k síti, bude spuštěn pouze jeden z nich (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 818534 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud instalace více než jeden program připojení vzdáleného přístupu pouze jedno připojení programy spustí správně. Například pokud nainstalujete software The Microsoft Network (MSN) a potom nainstalujte AOL software, může spustit AOL software, ale nespustí se softwaru MSN.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože systému Windows XP rozpozná pouze první souboru DLL, která je uvedena v podklíči
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Rasman\Parameters\CustomDLL
.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Date     Time  Version    Size   File name      Operating system
------------------------------------------------------------------------------------------
03-Jul-2003 16:38 5.1.2600.1243 163,840 Rasmans.dll     Windows XP 32-bit edition
03-Jul-2003 16:38 5.1.2600.1243 490,496 Rasmans.dll  IA-64 Windows XP 64-bit edition
03-Jul-2003 14:50 5.1.2600.1243 163,840 Wrasmans.dll x86  Windows XP 64-bit edition 

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Pokud zápis souboru DLL vlastní telefonického připojení vzdáleného přístupu pro systém Windows XP je nutné zaregistrovat soubor v podklíči
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Rasman\Parameters\CustomDLL
.
CustomDLL
podklíč obsahuje seznam souborů DLL vlastní vytáčení. Přestože více než jeden soubor DLL vlastní vytáčení mohou být uvedeny v podklíči
CustomDLL
, přečte BEZE pouze první vlastní vytáčení souboru DLL, která je uvedena. Pokud soubor DLL vlastní vytáčení, které byly zapsány nespustí seznamu, nespustí program Telefon zákazníka po poklepání na položku telefonního seznamu. Jestliže seznam začíná soubor DLL vlastní vytáčení, které jste napsali, spustí se program Telefon vlastní. Jiné programy Telefon poptávky však mohou přestat fungovat.Další informace o standardní terminologii používané při popisu aktualizací softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 818534 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe atdownload kbwinxpsp2fix kbregistry kbclient kbbroadband kbremoting kbfix kbbug kbqfe kbwinxppresp2fix KB818534 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:818534

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com