Komunikat o błędzie "Modyfikacja ta jest niedozwolona, ponieważ dokument jest zablokowany" podczas modyfikacji dokumentu w programie Word 2007 lub Word 2003

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 818852 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas próby zmiany w dokumencie programu Microsoft Office Word 2007 lub w dokumencie programu Microsoft Word 2003, użytkownik wyświetlany jest następujący komunikat:
Ta modyfikacja nie jest dozwolone, ponieważ dokument jest zablokowany.
Podczas próby znalezienia regionu chronionego dokumentu programu Word, który można edytować (na przykład, można kliknąć Znajdź następny Region, który można edytować na Ochrona Dokument okienko zadań), wyświetlany jest następujący komunikat:
Program Word zakończył przeszukiwanie dokument.

Przyczyna

To zachowanie może wystąpić, jeśli dokument jest chroniony za pomocą ograniczeń edycji Bez zmian (tylko do odczytu) lub Komentarze.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, wykonaj jedną z następujących czynności dla używanej wersji programu Word.

Program Word 2007

 • Na Przegląd Kliknij pozycjęNowy komentarz.

  Uwaga Wstaw komentarze w tym dokumencie, można zapisać swoje zmiany, a następnie zwrócić dokument do nadawcy z sieci komentarze.
 • W Ochrona dokumentu kliknij polecenie okienko zadańNieograniczony dostęp.

  Uwaga Jeśli Nie chroń dokumentu zostanie wyświetlone okno dialogowe, dokument jest chroniony hasłem. Nie można zatrzymać Ochrona w tym dokumencie bez znajomości hasła.

Program Word 2003

 • Na Wstaw menu, kliknij przyciskKomentarze.

  Uwaga Wstaw komentarze w tym dokumencie, można zapisać swoje zmiany, a następnie zwrócić dokument do nadawcy z sieci komentarze.

  - lub -
 • Na Ochrona dokumentu kliknij polecenie okienko zadańWyłączanie ochrony.

  Uwaga Jeśli Nie chroń dokumentu pojawia się okno dialogowe wpisanie hasła, dokument jest chroniony hasłem i nie można zatrzymać Ochrona w tym dokumencie bez znajomości hasła.

Właściwości

Numer ID artykułu: 818852 - Ostatnia weryfikacja: 18 września 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Word 2007
 • Microsoft Office Word 2003
Słowa kluczowe: 
kbbug kbprb kbmt KB818852 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:818852

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com