“ Belge kilitli olduğundan bu değiştirilmesine izin verilmiyor ” bir hata alıyorsunuz, Word 2007 veya Word 2003'te bir belgeyi değişiklik iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 818852 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Office Word 2007 belgesinde veya bir Microsoft Word 2003 belgesinde değişiklikleri yapmaya çalıştığınızda aşağıdaki iletiyi alırsınız:
Belge kilitli olduğundan, bu değişikliği izin verilmez.
Düzenleyebileceğiniz korumalı bir Word belgesine bir bölge bulmaya çalıştığınızda (örneğin, Bul sonraki bölgeyi DüzenBelgeyi Koru görev bölmesinde tıklatın), aşağıdaki iletiyi alırsınız:
Word, belge aramasını tamamladı.

Neden

Belge bir düzenleme kısıtlaması yok (salt okunur) değişiklikler veya Açıklamalar ile korunmuşsa, bu davranış oluşabilir.

Pratik Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Word sürümünüze uygun olarak, aşağıdakilerden birini yapın.

Word 2007

 • Gözden geçirme</a0> sekmesinde, Yeni bir açıklama ' yı tıklatın.

  Not Bu belgede açıklamalarınızı eklerseniz, değişikliklerinizi kaydetmek ve sonra belge açıklamalarınızla gönderene iade.
 • Belge Koru görev bölmesinde, Sınırsız erişim ' i tıklatın.

  NotBelge Korumasını Kaldır iletişim kutusu belirirse, belge parola korumalı. Parolayı bilmiyorsanız, bu belge üzerinde korumayı durdurulamıyor.

Word 2003

 • Ekle menüsünden Açıklamalar ' ı tıklatın.

  Not Bu belgede açıklamalarınızı eklerseniz, değişikliklerinizi kaydetmek ve sonra belge açıklamalarınızla gönderene iade.

  -VEYA-
 • Belgeyi Koru görev bölmesinde, Koruma Durdur) tıklatın.

  Not Sizin için bir parola yazmanız Belge Korumasını Kaldır iletişim kutusu belirirse, bu belge parola korumalı ve parolayı bilmiyorsanız bu belge koruma durdurulamıyor.

Özellikler

Makale numarası: 818852 - Last Review: 16 Ekim 2007 Salı - Gözden geçirme: 4.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Word 2007
 • Microsoft Office Word 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbprb KB818852 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:818852

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com