MAPI nelze rozpoznat profilu použití mezi relací Terminálové služby

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 818861 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při inicializaci MAPI provádí dotazu určit Pokud profily dynamicky vytvořeny, které jsou v registru jsou používány. Pokud je v paměti nalezena žádný odkaz profil profilu odebrán z registru. Při inicializaci MAPI v relaci Terminálové služby je omezena na aktivní relace Terminálové výchozí obor hledání. Proto pokud stejný účet systému Microsoft Windows NT je přihlášen k dvou různých relacích Terminálové služby současně, MAPI nelze úspěšně určit, zda profil v registru je používán. Při MAPI nelze určit úspěšně, pokud profil v registru je použit v této situaci, odebere MAPI profilu z registru. Odebrání profilu také ovlivňuje relace Terminálové služby.

Tento problém týká také správce Mailbox a mnoho dalších 5.5 Microsoft Exchange Server služby, které spoléhají na MAPI při použití účtu služby Exchange přihlásit k Exchange Server 5.5 počítače pomocí relace Terminálové služby.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro Microsoft Exchange 5.5 Server, který obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky nutné k instalaci této opravy hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Součást: MAPI

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Date     Time  Version   Size   File name
----------------------------------------------------
01-Jul-2003 17:44 5.5.2657.50 881,936 Mapi32.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané k popisu Microsoft aktualizace produktů klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 818861 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 3.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug KB818861 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:818861

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com