Průzkumník Windows již ve webovém zobrazení nezobrazuje šablony ani vlastní úpravy ve formátu HTML (pomocí šablony Folder.htt) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 819028 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Ve výchozím verze systému Windows uvedené na začátku tohoto článku nezobrazují webové zobrazení šablony (Folder.htt) z předchozích verzí Windows nebo HTML úprav webové zobrazení šablony (pomocí Folder.htt) pro místní nebo síťové složky v aplikaci Průzkumník. Ve výchozím tyto produkty vypnutí této funkce zabránit potenciálně nebezpečného obsahu při otevření složky v místním počítači nebo v místní síti (LAN).

Poznámka: Tyto produkty stále zobrazit web šablony zobrazení pro rozšíření některé registrované prostředí, například složky Microsoft SharePoint Team Services (webové složky).

Tento článek popisuje zapnutí funkce webového zobrazení pro místní nebo síťové složky v Průzkumníku v produktů uvedených na začátku tohoto článku. Pokud chcete zobrazit v zobrazení webové složky, můžete použít následující zásady:
 • Zobrazit pouze webových šablon zobrazení nebo úpravy, které jsou registrovány.
 • Zobrazení všech webových šablon zobrazení a úpravy, ale varování šablony nebo vlastní úpravy, které nejsou registrovány.
 • Vrátit k předchozí chování a zobrazit všechny webové šablony zobrazení a úpravy, ale upozornění šablony a přizpůsobení obsahovat potenciálně nebezpečné skriptování.
Poznámka: Webové zobrazení můžete použít pro všechna zobrazení Průzkumník, pokud nepoužíváte klasické složky systému Windows.

Další informace

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí. Pro webové zobrazení šablon HTML (Folder.htt) byly součástí předchozích verzí systému Windows. Můžete vytvořit soubory vlastní Folder.htt ručně nebo pomocí Průvodce vlastní této složky v systému Windows 2000.

Poznámka: Windows XP a Windows Server 2003 neobsahují Průvodce přizpůsobení této složky.

Následující hodnoty registru tři jsou k dispozici povolit funkce webového zobrazení v systému Windows Server 2003, Windows XP SP1 a Windows 2000 SP3.

Vytvoření těchto hodnot registru v klíči registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer
Název hodnoty: AllowLegacyWebView
Typ hodnoty: DWORD
Hodnota dat: 1

Popis: Windows povolení k zobrazení webu zobrazit šablony nebo vlastní úpravy (Folder.htt), které mají hodnoty hash MD5 registrovány v systému Windows. Ve výchozím nastavení pouze zobrazení Windows 2000 Web šablony a šablony pro určité shell rozšíření, jako například složky Microsoft SharePoint Team Services (webové složky) mají algoritmus hash MD5 registrovány v systému Windows. Šablony webové zobrazení nebo úpravy nemají hash registrován nejsou zobrazeny.

Název hodnoty: AllowUnhashedWebView
Typ hodnoty: DWORD
Hodnota dat: 1

Popis: Windows povolení k zobrazení webu zobrazit šablony a vlastního nastavení (Folder.htt), které nemají algoritmus hash MD5 registrovány v systému Windows. V tomto případě obdržíte zprávu zabezpečení pro web šablony zobrazení nebo úpravy nemají hash registrován. Pokud klepnete na tlačítko Ano zprávu zabezpečení, zaregistruje hash pro šablony nebo vlastní nastavení. Pokud systém zobrazí web šablony zobrazení později, neobdrží zprávu zabezpečení.

Název hodnoty: RevertWebViewSecurity
Typ hodnoty: DWORD
Hodnota dat: 1

Popis: Windows povolení k zobrazení webu zobrazit šablony a vlastního nastavení (Folder.htt), které nemají algoritmus hash MD5 registrovány v systému Windows. V tomto případě obdržíte zprávu zabezpečení pouze pro webové zobrazení šablony nebo vlastní úpravy obsahovat potenciálně nebezpečné skriptování. Toto je stejné chování dochází v systému Windows XP před SP1 a Windows 2000 před SP3. Pro tuto zásadu pracovat, musí nastavit také AllowLegacyWebView hodnotu na 1.
Ve výchozím nastavení ukládá nastavení zobrazení pro složky v registru Windows. Chcete-li tuto funkci vypnout, klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka Pamatovat nastavení zobrazení každé složky v seznamu Upřesnit nastavení na kartě Zobrazit dialogové okno Možnosti složky. Pokud je tato funkce zapnuta, může zobrazit zásady popsané výše v tomto článku není funkční u složek, které jste otevřeli dříve. Toto chování vyřešíte obnovit všechny složky nastavení v Průzkumníku. Postupujte takto:
 1. V Průzkumníkovi Windows klepněte na tlačítko Nástroje a klepněte na příkaz Možnosti složky.
 2. Na kartě Zobrazit klepněte na přepínač Obnovit všechny složky.
Poznámka: Tento postup obnoví všechna nastavení složky nastavení, které bylo platné při instalaci systému Windows.

Další informace o zobrazení webové navštivte následující weby:
http://msdn.microsoft.com/msdnmag/issues/01/11/XPShell/default.aspx

http://msdn.microsoft.com/msdnmag/issues/0600/w2kui2/default.aspx

Vlastnosti

ID článku: 819028 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Web Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, 64-Bit Datacenter Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows XP 64-Bit Edition Version 2002 SP1
 • Microsoft Windows XP 64-Bit Edition Version 2003
 • Microsoft Windows XP Home Edition SP1
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
 • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB819028 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:819028

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com