INFO: HTTP GET a POST protokolu HTTP jsou ve výchozím nastavení zakázána

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 819267 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje změny v.Rozhraní .NET Framework 1.1 které ovlivňují HTTP GET Metoda a METODA HTTP POST Metoda na webovém serveru. Tento článek také popisuje řešení pro tuto novou funkci.

Další informace

Na.NET připojené webové služby podporují HTTP GET, POST protokolu HTTP a protokoly SOAP. Ve výchozím nastavení v.NET Framework 1.0, všechny tři protokoly jsou povoleno. Ve výchozím nastavení v.NET Framework 1.1, HTTP GET a POST protokolu HTTP jsou oba zakázáno. To je z bezpečnostních důvodů.

Aplikace, které používají protokol HTTP GET nebo webová služba upgradován na HTTP POST k vyvolání služby WWW .Rozhraní .NET Framework 1.1. Tyto aplikace se zobrazí
System.NET.WebException
chybová zpráva, která označuje, Formát požadavku nebyl rozpoznán.

Všimněte si, že formuláře založené na jazyce HTML test používá HTTP POST a proto formulář založený na jazyce HTML test nefunguje v.NET Framework 1.1. To platí kromě na localhost, jak je uvedeno níže.

Na .NET Framework 1.1 definuje nový protokol s názvem HttpPostLocalhost. Tento nový protokol je ve výchozím nastavení povolena. Tento protokol umožňuje Vyvolání webových služeb, které pomocí HTTP POST požadavky aplikací na stejné počítač. To platí za předpokladu používá POST URL. http://localhost, není http://hostname. To umožňuje vývojářům webu služby použít test založený na jazyce HTML formuláře k vyvolání služby WWW ze stejného počítače, kde webové služby je umístěn.

Při pokusu o přístup ze vzdálené webové služby počítač není zobrazeno tlačítko Invoke. A zobrazí se následující chybová zpráva zpráva:

Testovací formulář je k dispozici pouze požadavky z místního počítače

Řešení

HTTP GET a POST protokolu HTTP může povolit úpravou souboru Web.config soubor kořenového adresáře vroot, kde je umístěn webové služby. Následující konfigurace umožňuje HTTP GET a POST protokolu HTTP:
<configuration>
  <system.web>
  <webServices>
    <protocols>
      <add name="HttpGet"/>
      <add name="HttpPost"/>
    </protocols>
  </webServices>
  </system.web>
</configuration>
Alternativně lze povolit tyto protokoly pro všechny webové služby počítač úpravou v <protocols> části v souboru Machine.config. Na Následující příklad povoluje HTTP GET, POST protokolu HTTP a také SOAP a HTTP POST z localhost:<b00></b00></protocols>
<protocols>
	<add name="HttpSoap"/>
	<add name="HttpPost"/>
	<add name="HttpGet"/> 
	<add name="HttpPostLocalhost"/>
   <!-- Documentation enables the documentation/test pages -->
	<add name="Documentation"/>
</protocols>

Odkazy

Další informace o konfiguraci webové služby viz na <protocols></protocols> Element v.NET Framework 1.1 dokumentace: http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ccbk8w5h (vs.71) .aspx

Vlastnosti

ID článku: 819267 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 1.1
Klíčová slova: 
kberrmsg kbwebclasses kbwebserver kbhttp kbhtml kbinfo kbmt KB819267 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:819267

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com