SQL Server підтримку змонтованих томів

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 819546 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті розглядаються питання, що необхідно враховувати при використанні змонтований папки разом з версіями Microsoft SQL Server в автономному і звичайна середовищах.

Політика підтримки

Доступність підтримки для змонтований папок залежить від версії сервера SQL Server і чи екземпляр SQL Server є автономний або звичайна прикладу:
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
ВерсіяОкремий екземплярЗвичайна екземпляр
SQL Server 2000ПідтримуєтьсяНе підтримується
SQL Server 2005ПідтримуєтьсяПідтримується
SQL Server 2008ПідтримуєтьсяПідтримується
SQL Server 2008 R2ПідтримуєтьсяПідтримується
SQL Server 2012ПідтримуєтьсяПідтримується

Примітка. Змонтований папок, також відомий як будь-яку з таких дій:
 • Змонтованих томів
 • Змонтовані диски
 • Mountpoints
 • точка під'єднання
 • точка під'єднання томів

Окремий екземпляр

Окремий екземпляр SQL Server онлайнове пул носіїв даних на точки монтування підтримується наразі підтримуваної версії Windows Server та SQL Server. Однак, програма інсталяції SQL Server вимагає базового диска змонтований дублювання диска є пов'язані букву. Якщо базового диска змонтований дублювання диска не має зв'язаного букву, програма інсталяції буде призначити наступний доступний букву диска.

Примітка. Усі літери дисків уже призначено, програма інсталяції не вдасться.

Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
834661Потребує інсталяції SQL Server 2000 на буква диска під Вільний час сценарій виконання змонтовані диски

Звичайна екземпляр

Звичайна екземпляр SQL Server 2000 онлайнове пул носіїв даних на точки монтування не підтримується. Інсталяції SQL Server 2000 не підтримується на кластерної конфігурації, яка має точки монтування, навіть якщо точки монтування не призначені для сценарій виконання з екземпляром SQL Server 2000.

Резервний звичайна екземпляр SQL Server 2005, SQL Server 2008, SQL Server 2008 R2 або SQL Server 2012, даних підтримується онлайнове пул носіїв на точки монтування. Однак, кластерних установок SQL Server, обмежена кількістю доступних букв дисків. Тому, якщо ви використовуєте тільки одну букву диска для операційної системи, і всі інші літери дисків доступні як нормальний кластера диски або як кластер диски, що хостинг точки монтування, ви обмежені не більше 25 екземплярів SQL Server на резервний кластера.

Підключений Том або точка, дозволяє використовувати одну букву, щоб звернутися до багатьох дисків або томів. Наприклад, якщо буква r:, який посилається на регулярній дублювання диска або том, можна підключити або "гора" додаткові диски або томів, як каталоги під буква r: без додаткових дисків або томів, що вимагає букви дисків власного.

Додаткові гора точки міркування для SQL Server резервний кластеризації, належать:
 • Інсталяції SQL Server вимагає, щоб базовий дублювання диска змонтований дублювання диска пов'язаний літеру. Для відмови кластера установок цей базовий дублювання диска має бути звичайна диска. Том ідентифікатори GUID не підтримуються в цій версії.
 • Базовий диск-диск, який присвоєно буква диска. База не може спільно використовуватись резервний екземплярів кластера. Це звичайні обмеження для відмови кластери, але не є обмеження на автономний, складеного серверів.
 • Будьте обережні під Вільний час настроювання резервний кластера, щоб переконатися, що як базовий дублювання диска і підключених дисків або томів перераховані як ресурси у групу ресурсів. Інсталяції SQL Server перевіряє дублювання диска конфігурації як частину резервний кластера установки.
  Примітка. Рекомендовано не використовуйте літери A або B для кластер. Однак, це зменшує кількість можливих екземпляр до 23 зразків з кластера.
 • SQL Server 2005, SQL Server 2008, SQL Server 2008 R2 і SQL Server 2012 ресурс залежить від SQL мережі ім'я ресурсу та ресурси фізичний дублювання диска, що онлайнове пул носіїв даних. Точки монтування і дублювання диска приймаючої мають відображатися як фізичний дублювання диска ресурсу кластера. Крім того, фізичний дублювання диска, який має букву диска і кожний підключений Том повинні бути додані як SQL Server залежність.
 • Якщо ви виконати нову установку, автоматична інсталяція дозволів правильний залежність, на фізичних дисках, які мають пов'язані літеру та точки монтування. автоматична інсталяція дозволів залежність автоматично під Вільний час інсталяції.
Примітка.Щоб використовувати цю функцію, ви повинні використовувати slipstreamed інсталяції SQL Server 2008 або SQL Server2008 R2. Це включає в себе накопичувальне оновлення і потрібний пакет оновлень.
 • Установка slipstream SQL Server 2008, що включає пакета оновлень 3 для SQL Server 2008 і сукупного оновлення пакета 9 для пакета оновлень 3 для SQL Server 2008.
 • Установка slipstream SQL Server 2008 R2, яка включає в себе наступне:
  • SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 1
  • сукупний пакет оновлень пакета 10 для SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 1
  • сукупний пакет оновлень пакета 4 для SQL Server 2008 R2 SP2
 • Інсталяції SQL Server 2012 має оновлення ввімкнуто та кумулятивний 6 пакет оновлення для SQL Server 2012 встановлений.

  Примітка. Оновлення функцій продукту в SQL Server 2012 вимагає доступу до Інтернету.
Важливо. Рекомендовано використовувати параметри командний рядок, PCUSOURCE і CUSOURCE , під Вільний час сценарій виконання основних інтегрована інсталяція.

Важливо. Якщо ви використовуєте об'єднані slipstream, що версії на slipstream повинен залишатися доступним у вихідному розташуванні, оскільки екземпляр SQL Server.

Важливо. Ви повинен самостійно задати правильний залежностей у SQL Server 2005 у версії SQL Server 2008 з пакетом оновлень 2 і попередніх версій. Крім того, ви повинні встановити правильний залежностей у установок, які не мають необхідні залежностей.

Якщо тільки додали корінь фізичних дисках залежність і гору точок залежність не додається, пошкодження бази даних буде відбуватися на резервний. Також може статися пошкодження бази даних, під Вільний час перезапуску SQL Server має дискові ресурси йти в автономному режимі і повернутися до онлайн держави, навіть без недоліком над.

Додаткові відомості

Windows Server 2003 підтримує змонтовані диски у кластері. Однак, через обмеження у SQL Server 2000, використовуючи змонтованих томів на резервний кластера, в якій існує SQL Server 2000 або відновлення після відмови звичайна екземпляр не підтримується на будь-якій операційній системі.

Примітка. У цій статті замінює відомостей у книзі Microsoft Press "SQL Server 2000 високої доступності." Відомості, які кистю з'являється в розділі 4, "Диск конфігурації для високої доступності," частина 2, "Технології Microsoft SQL Server."

файлова система NTFS підтримує монтується папок. Змонтований папки є зв'язок між Томом і каталог на іншому томі. Коли змонтований каталог вхідних повідомлень буде створено, користувачів і програм може отримати доступ том призначення за допомогою шлях змонтований папки або за допомогою букву диска тому. Наприклад, користувач може створювати змонтований папки зв'язано дублювання диска x: R:\Mnt\XDrive каталог вхідних повідомлень на диску р. Після створення змонтований папки користувач може використовувати "R:\Mnt\XDrive" шлях доступу до диска x:, як якби він був папки на диску r:.

Під Вільний час сценарій виконання змонтований папок, можна об'єднати різні файлові системи у файловій системі NTFS, 16-розрядну FAT файлової системи і на ISO-9660 файлової системи на пристрій читання компакт-дисків в одну логічної файлової системи на один том NTFS. Ні користувачів, ні програми потрібна інформація про цільової Том, на якому розташована певний файл. Вся інформація, що вони повинні знайти вказаний файл є повний шлях, який використовує змонтований папки на томі NTFS. Томи можна переставити, замінені або підрозділяються на багатьох томи без користувачів або додатків для змінення параметрів.

Як правило, SQL Server монтується сценарій виконання папок один фізичний дублювання диска провести змонтований папок. Точки монтування додаються за допомогою імен описові папок, так що всі змонтований папки відображаються як на одному фізичному диску.

У наведеному нижче прикладі SQL Server 2008 R2 буква диска може звернутися до локального диска або дискети кластера:
 • X:\Program-відомості SQL Server\MSSQL10_50.Ідентифікатор екземпляра\Data
  Примітка. Це шлях за промовчанням.
 • X:\Program-відомості SQL Server\MSSQL10_50.Ідентифікатор екземпляра\Log
 • Y:\Temp
 • Z:\MSSQL10_50.Ідентифікатор екземпляра\Backup
У деяких сценаріях ви, можливо, доведеться використовувати каталог від кореня. Наприклад, якщо дублювання диска я: фізичний дублювання диска, на якому встановлений папки, змонтований папки є коренем точка. сценарій виконання змонтований папки, як кореневої не підтримується, ви повинні використовувати каталог від кореня. Наприклад, можна використовувати папки MP1:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2815286


У цьому випадку:
 • Z:\MountPoint1 є контейнера для змонтованих томів.
 • Z:\MountPoint1\MP1 є перший приєднаному томі. Під Вільний час інсталяції SQL Server, інсталяції SQL Server, можуть бути спрямовані на вкладену каталог вхідних повідомлень в папці, змонтований. Під Вільний час інсталяції SQL Server, укажіть такі:

  Z:\MountPoint1\MP1|DBLog1
Це дає змогу вказати розташування додаткові журналу, таких як каталоги, які названі DBLog2 або DBLog3. Вона також дозволяє додавати змонтований папки, такі як Z:\MountPoint2\MP1\Log1 або Z:\MountPoint2\MP1\Log2. Крім того, ви можете додати змонтований папок, які приймають каталоги для файлів бази даних tempdb або резервні копії.

Нижче наведено приклад залежність звіт, який показує точці підключення, які використовуються:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2815287


У цій схемі:
 • Кластер дублювання диска 1 має залежність завдання не потрібні.
 • Кластер дублювання диска 4, точка під'єднання залежностей є кластер диска 1.
 • Кластер дублювання диска 4, точка під'єднання має залежність завдання не потрібні.
 • IP адреса: xxx.xxx.xxx.88 має залежність завдання не потрібні.
 • IP адреса: xxx:xxxx:c0:xxxx.xxxx:c597:8cb0:49f2 має залежність завдання не потрібні.
 • Ім'я: SOFTY залежність завдання IP адреса: xxx:xxxx:c0:xxxx:xxxx:c597:8cb0:49f2 і IP адреса: xxx.xxx.xxx.88.
 • мережне ім’я SQL (SOFTY) необхідні залежностей є IP адреса.
 • SQL Server залежність завдання ім'я: SOFTY і 4 диску кластера, Mountpoint і 1 диску кластера.
 • SQL Server має залежність завдання не потрібні.
Змонтований файлу відображається в резервний кластера менеджер розділі диски:

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2815288Якщо раніше інстальовано SQL Server, до кореневого каталогу, рекомендовано створити каталог вхідних повідомлень, перевірити цілісність поточної бази даних за допомогою заяви DBCC CHECKDB та базу даних переміщено до папки, які ви створили. Відомості про те, як це зробити зверніться до одного з таких веб-сайтів Microsoft Developer Network (MSDN):

Кращі практики, коли ви використовуєте точка з'єднання під'єднання

Нижче наведено найкращі практики при використанні точка під'єднання томів.
 • Зробити залежність у приєднаному томі диска-ресурс, який визначає дублювання диска, що надає хостинг для папки точки монтування. Це робить приєднаному томі залежить від обсягу хост, і це гарантує, що хост Том приходить першим онлайн.
 • Переміщення точки монтування за один спільний дублювання диска на інший дублювання диска, спільні, переконайтеся, що спільні диски розташовані в одній групі.
 • Спробуйте використовувати корінь (хост) обсяг виключно для точки монтування. Корінь Том-це том, на якому точки монтування. Ця практика значно зменшує Вільний час, потрібний для відновлення доступу змонтованих томів, якщо вам потрібно запустити засіб Chkdsk.exe. Це також скорочує Вільний час, що потрібно відновити з резервної копії на томі хоста.
 • Якщо Том корінь (хост) використовується виключно для точки монтування, розмір тому хост має бути принаймні 5 мегабайт (МБ). Це знижує ймовірність того, що том буде використовуватися для нічого крім точки монтування.


Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про підключених дисків клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:

2216461 програма інсталяції SQL Server 2008 не встановлюється на точці підключення кластерів під керуванням Windows Server 2008
237701 Cacls.exe не вдалося застосувати безпеки корінь на точка з'єднання
2686690 FIX: SQL Server 2012 резервний кластера установка займає несподівано багато часу, щоб перевірити звичайна онлайнове пул носіїв
2777358 Пакет 1 + накопичувальне оновлення SQL Server 2008 R2 пакета оновлень 4 для SQL Server 2008 R2 SP2
2783135 сукупний пакет оновлень пакета 10 для SQL Server 2008 R2 пакетом оновлень 1
280297 Налаштування точка під'єднання томів на сервері Microsoft кластера
295732 Як створювати бази даних або змінити розташування файлів диска на спільній кластера дублювання диска, на якому SQL Server 2000 спочатку не інстальовано
832234 Не вдалося застосувати дозволи до кореневого каталогу із файловою системою NTFS у Windows Server 2003
835185 Резервний кластера ресурс залежностей у SQL Server
878531 Не вдається видалити SQL Server 2012, який має залежність завдання кілька точки монтування.
934012 протокол IMAP про помилку під Вільний час спроби інсталяції SQL Server 2005 на точка підключення: "Немає достатньо місця на диску призначення для поточної інсталяції SQL Server"
947021 Налаштування точка під'єднання томів серверних кластерів в Windows Server 2008
955392 Як оновити або slipstream інсталяції SQL Server 2008
956008 Після інсталяції SQL Server 2008 резервний кластера на диску, який містить підключений Том залежність завдання не створюються між підключений Том і дублювання диска

Щоб отримати додаткові відомості про точка під'єднання томів перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:

Змонтований папок

Щоб отримати додаткові відомості про оновлення продукту функції в SQL Server 2012 перейдіть до наступного веб-сайт MSDN:
Оновлення продукту в інсталяції SQL Server 2012


Для отримання інформації про підключених дисків перегляньте такі розділи довідки Windows онлайн:
 • "Довідка Windows Server 2003"
 • "Диски і даних"
 • "Керування дисками" та "дані"
 • "Диск управління"
 • "За допомогою NTFS, змонтовані диски"

Властивості

Номер статті: 819546 - Востаннє переглянуто: 13 лютого 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Datacenter
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard
 • Microsoft SQL Server 2000 64-bit Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Developer Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Evaluation Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 2000 Workgroup Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services
 • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
 • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition for Itanium Based Systems
 • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise X64 Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Evaluation Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition for Itanium Based Systems
 • Microsoft SQL Server 2005 Standard X64 Edition
 • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2008 Developer
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise Evaluation
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Standard Edition for Small Business
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Web
 • Microsoft SQL Server 2008 R2 Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2008 Standard Edition for Small Business
 • Microsoft SQL Server 2008 Web
 • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
 • Microsoft SQL Server 2012 Analysis Services
 • Microsoft SQL Server 2012 Business Intelligence
 • Microsoft SQL Server 2012 Developer
 • Microsoft SQL Server 2012 Enterprise
 • Microsoft SQL Server 2012 Parallel Data Warehouse Beta
 • Microsoft SQL Server 2012 Standard
 • Microsoft SQL Server 2012 Web
 • SQL Server 2012 Enterprise Core
Ключові слова: 
kbsql2005cluster kbhowto kbinfo kbmt KB819546 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 819546

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com