Konfigurace nastavení klientského serveru proxy pomocí souboru registru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 819961 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje, jak vytvořit soubor registru systému Windows Konfigurace nastavení serveru proxy v klientském počítači se systémem Aplikace Microsoft Internet Explorer nebo aplikace Windows Internet Explorer.

Další informace

Na může automaticky nakonfigurovat nastavení serveru proxy klientský počítač pomocí aktualizace registru klientského počítače. Chcete-li to provést, vytvořte soubor registru, který obsahuje nastavení registru, které chcete aktualizovat, a pak distribute do klientského počítače pomocí dávkového souboru nebo přihlášení skript.

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows
Konfigurace nastavení serveru proxy v klientském počítači, Vytvořte následující soubor REG k naplnění registru pomocí serveru proxy informace:
Regedit4

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]
"MigrateProxy"=dword:00000001
"ProxyEnable"=dword:00000001
"ProxyHttp1.1"=dword:00000000
"ProxyServer"="http://ProxyServername:80"
"ProxyOverride"="<local>"
V tomto souboru. Název_serveru_proxy název proxy server.

Můžete využít také aplikaci Internet Explorer Administration Kit (IEAK) v klientském počítači konfigurovat nastavení serveru proxy počítače. Další informace o sadě IEAK naleznete na následující společnosti Microsoft Webový server:
http://technet.microsoft.com/en-us/ie/bb219520.aspx

Vlastnosti

ID článku: 819961 - Poslední aktualizace: 20. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0
Klíčová slova: 
kbisa2004yes kbinfo kbmt KB819961 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:819961

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com