Známe video problémy v Rise of Nations

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 820089 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Súhrn

Tento článok popisuje známych video-súvisiace problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť, keď budete hrať Rise of Nations. Článok je rozdelený do všeobecné video problémy a otázky, ktoré sa vyskytujú len na konkrétne video hardvér.

Ďalšie informácie

Všeobecné problémy s video

Nasledujú všeobecné video-súvisiace problémy, ktoré sa nevzťahujú osobitné zvukový hardvér.

Kurzor myši bliká

Keď sa pokúsite hrať Rise of Nations, ukazovateľ myši môže blikanie. Ak chcete vyriešiť tento problém, pridajte parameter - nohwcursor k odkazu na Rise of Nations. Tak chcete urobiť, postupujte podľa týchto kroky:
 1. Na pracovnej ploche, kliknite pravým tlačidlom myši Vzostup Národov, a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 2. V Cieľ položku vyhľadajte posledné písmeno existujúci text v poli, stlačte medzerník a potom zadajte-nohwcursor.

  Napríklad "C:\Program Files\Microsoft Games\Rise Nations\rise.exe"- nohwcursor
 3. Kliknite na tlačidlo ok.
 4. Rise of Nations neštartuje na odkaz, ktorý ste práve upraviť.

Konkrétne chybové správy a ako ich vyriešiť

"Video karta vodiča" chybové hlásenie

Keď začnete Rise of Nations, môže niektorý z nasledovné chybové hlásenia:
Tento ovládač grafickej karty nie je podporované je použitie s Rise of Nations. Stiahnite si najnovšie ovládače od váš na webovej lokalite výrobcu.
Táto grafická karta ovládač nie je vhodný pre použitie s Rise of Nations. Stiahnite si prosím najnovšie ovládače z webovej lokality výrobcu. Chceli by ste skončiť hra?
Ak chcete vyriešiť tento problém, kontaktujte hardvéru grafickej karty Výrobca získať a nainštalovať najnovšiu verziu ovládača pre váš grafická karta. Informácie o možnostiach kontaktovania výrobcu video karta, nájdete v "Odkazy" časti tohto článku.

"Grafická karta nie je odporúčaná" chybové hlásenie

Keď začnete Rise of Nations, dostanete nasledovné chybové hlásenie:
Táto grafická karta nie je doporučené pre použitie s Rise of Nations. Chcete ukončiť hru?
Ak chcete obísť Tento problém, kliknite na tlačidlo nie a pokračovať. Avšak, grafické závady alebo môže spôsobiť ďalšie problémy. Ak chcete vyriešiť tento problém, musíte si zakúpiť a nainštalovať grafickú kartu, ktorá je podporovaná Rise of Nations. Ak potrebujete pomoc nákupu alebo inštaláciou grafickej karty, kontaktujte vášho počítača výrobca.

"Grafická karta nie je podporovaná" chybové hlásenie

Keď začnete Rise of Nations, dostanete nasledovné chybové hlásenie:
Táto grafická karta nie je podporovaná pre použitie s Rise of Nations.
Ak chcete vyriešiť tento problém, musíte si zakúpiť a nainštalovať grafickú kartu, ktorá je podporovaná Rise of Nations. Ak potrebujete pomoc nákupu alebo inštaláciou grafickej karty, kontaktujte vášho počítača výrobca.

Poznámka Ak chcete získať a nainštalovať grafickú kartu, ktorá je podporované Rise of Nations, môžete sa vrátiť na náhradu. Informácie o spokojnosti Záruka spoločnosti Microsoft, navštívte nasledujúce Microsoft webová Lokalita:
http://www.Microsoft.com/mscorp/productrefund/Refund.mspx

"Grafické služby sa nepodarilo inicializovať" alebo "Rise of Nations nemožno spustiť s režimu zobrazenia monitor nastavený na 256 farieb" chybové hlásenie

Pri pokuse spustiť Rise of Nations, môže chybové hlásenie podobné nasledujúcemu:
Grafika služby sa nepodarilo inicializovať. Prosím skontrolujte, či vaša grafická karta a ovládače sú správne nainštalované, a sú kompatibilné so vzostupom Národov.
Rise of Nations nemožno spustiť režim zobrazenia monitor nastavený na 256 farieb. Prosím, zmeňte monitora, 16-bit farieb alebo vyššie.
Ak chcete vyriešiť tento problém, použite jeden alebo viac z nasledujúcich metódy v poradí, ktoré sa objavujú v.

Metóda 1: Overenie, že vaším videohardvérom spĺňa alebo prekračuje požiadavky systému Rise of Nations


Pomocou nástroja DirectX Diagnostics (Dxdiag) overiť, že grafický hardvér spĺňa alebo prekračuje požiadavky na systém pre vzostup Národov. Tak chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, a potom kliknite na tlačidloSpustiť.
 2. V Otvorené ZadajteProgram DxDiag, a potom kliknite na tlačidlo ok.
 3. Na Displej kartu, overiť, žeCelková pamäť približne je 16.0 megabajtov (MB) alebo viac.
Grafická karta musí mať 16.0 MB pre Rise of Nations funkciu správne. Ak nie, inovácie grafického hardvéru.

Poznámka Video pamäť, ktorá môže byť používajú pri spustení DirectX Diagnostics Tool, táto hodnota môže byť o niečo nižšia ako skutočná celkom. Ak sa tento problém nevyrieši, prejdite na ďalší metóda.

Ďalšie informácie o minimálnych systémových požiadavkách pre vzostup Národov, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
820088Rise of Nations: minimálne systémové požiadavky
Kliknite na tlačidlo Hrať tlačidlo pre zobrazenie tento ukážku multimediálneho prúdu údajov.

Metóda 2: Stiahnite a nainštalujte najnovšie ovládače pre grafickú kartu


Obráťte sa na výrobcu grafickej karty pre informácie o tom, ako prevziať a nainštalovať najnovšie ovládače pre váš grafická karta. Kontaktné informácie môžu byť umiestnené v sekcii "Referencie" Tento článok. Ak sa tento problém nevyrieši, prejdite na ďalší metóda.

Metóda 3: Nainštalovať najnovší VIA chipset ovládače


Ak používate základnú dosku s VIA Technologies Chipset, možno budete môcť tento problém vyriešiť inštaláciou najnovších ovládače pre čipset.
Metóda 4: Povoliť Direct3D


Ak chcete povoliť Direct3D, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidloSpustiť, typProgram DxDiag v Otvorené a potom kliknite na tlačidlo ok.
 2. V Diagnostického nástroja DirectX dialógové okno kliknite na Displej kartu alebo Zobrazenie 1kartu.
 3. Kliknite na tlačidlo Zapnúť vedľa Direct3D Zrýchlenie, a potom kliknite na tlačidlo Výstupu.
Kliknite na tlačidlo Hrať tlačidlo pre zobrazenie tento streaming ukážku multimediálneho.
Ak sa problém neodstráni, prejdite na Ďalšou metódou.

Metóda 5: Aktualizácia DirectX


Ak chcete získať najnovšiu verziu rozhrania DirectX, navštívte Webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
http://www.Microsoft.com/Windows/DirectX/default.mspx
Ďalšie informácie nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
191660Hry: Možnosť DirectDraw alebo Direct3D možnosť je k dispozícii pri spustení hry pre Windows

Video problémy špecifické pre hardvér

ATI

 • ATI Rage 128
  Pri pokuse prehrať Rise of Nations pomocou grafickej karty ktoré sú založené na tejto čipovej sade, v hre budov môžu zobrazovať s pevné biele textúry. Chcete vyriešiť tento problém, prevezmite a nainštalujte najnovšie ovládače od výrobcu.

  Hra sa môže neočakávane ukončiť alebo dostanete followin chybové hlásenie:
  Microsoft Visual C ++ Runtime Knižnice Runtime Error! Program...Program files\Microsoft Games\Rise z Nations\Nations.exe (medzera) abnormálne ukončenie programu
  Ak chcete vyriešiť Tento problém, nainštalujte Rise of národov aktualizácia. Nainštalovať Rise of Nations Aktualizácia, pozri Referenciesekcia.
 • Radeon 7500
  Pri pokuse použiť túto grafickú kartu hrať Rise of Nations, Zem farby môžu objaviť rozmazane alebo natiahnuté a zem môže javiť ako čierne. Chcete vyriešiť tento problém, prevezmite a nainštalujte najnovšie ovládače pre túto grafická karta. Tak urobiť, navštívte nasledujúce webová lokalita spoločnosti ATI:
  http://www.AMD.com/
 • Radeon 9700
  Pri pokuse použiť túto grafickú kartu hrať Rise of Nations, ukazovateľ myši môže byť viditeľné. Ak chcete vyriešiť tento problém, Stiahnite a nainštalovať najnovšie ovládače pre túto grafickú kartu. Tak chcete urobiť, navštívte nasledujúce webová lokalita spoločnosti ATI:
  http://www.AMD.com/
 • Radeon 9700
  Pri pokuse použiť túto grafickú kartu s Microsoft Windows Millennium Edition alebo Microsoft Windows XP hrať Rise of Nations, môžete skúsenosti grafické korupcie. Chcete vyriešiť tento problém, prevezmite a nainštalujte najnovšie ovládače. Tak urobiť, navštívte nasledujúce webová lokalita spoločnosti ATI:
  http://www.AMD.com/
 • Radeon 9700
  Pri pokuse použiť túto grafickú kartu s verziou 9062 ovládač systému Windows Millennium Edition alebo Microsoft Windows 98, vzostup Národy sa nesmie začať. Chcete vyriešiť tento problém, prevezmite a nainštalujte najviac Nedávne ovládače. Tak urobiť, navštívte nasledujúce webová lokalita spoločnosti ATI:
  http://www.AMD.com/

Intel

 • Čipovej sady Intel 740, 810 a 815
  Otázka 1: pri pokuse spustiť Rise of Nations na týchto čipsetov, čierna obrazovke môže objaviť, a hra môže prestať reagovať. Nie je známe riešenie tohto problému.

  Vydanie 2: Po hre hrá úvodný film, dostanete Microsoft Error Reporting dialógové okno s nasledujúce údaje:
  ModName: d3dgl.dll Offset: 000122c 6.
  To správanie sa môže vyskytnúť, ak váš zobrazovací adaptér nemá dostatok pamäte na spustiť hru. Ak chcete vyriešiť tento problém, musíte zakúpiť a nainštalovať video adaptér, ktorý je podporovaný Rise of Nations. Ak potrebujete pomoc s zakúpenie alebo Inštalácia nového videoadaptéra, obráťte sa na výrobcu počítača.
 • Čipová sada Intel 845
  Pri pokuse použiť túto grafickú kartu hrať Rise of Nations, a pokúsite vytvoriť obchodný charakter, hra môže prestať reagovať. Na vyriešiť tento problém, Stiahnite a nainštalujte najnovšie ovládače pre vaše video karty.

  Keď začnete Rise of Nations, dostanete nasledovné chybové hlásenie:
  Tento ovládač grafickej karty nepodporuje pomocou Rise of Nations. Stiahnite si najnovšie ovládače od vášho na webovej lokalite výrobcu.
  Chcete vyriešiť tento problém, prevezmite a nainštalujte najnovšie ovládače grafickej karty. Ak chcete prevziať najnovšie ovládače, navštívte nasledujúcu Intel webovú lokalitu:
  http://www.Intel.com
  Vyhľadajte stránku podpory ovládačov, navštívte Intel nasledujúcej webovej Lokalita:
  http://downloadcenter.Intel.com
  Vyberte operačný systém, a potom kliknite na tlačidlo Ísť. Stiahnite si najnovšie ovládače, ktoré sú k dispozícii na mieste.

NVIDIA

 • SUS v-3800 Ultra
  Pri pokuse hrať Rise of Nations s tejto grafickej karty, hra nemusí spustiť. Chcete vyriešiť tento problém, prevezmite a nainštalujte najviac Nedávne ovládače pre túto grafickú kartu. Tak chcete urobiť, navštívte nasledujúce ASUS webe Lokalita:
  http://www.ASUS.com
 • Kreatívne Annihilator Pro
  Pri pokuse použiť túto grafickú kartu hrať Rise of Nations, ukazovateľ myši môže blikať a môžete vidieť drobné poškodenia hry grafika. Chcete vyriešiť tento problém, prevezmite a nainštalujte najnovšie ovládače chipset výrobcu.
 • Diamant Viper V550
  Pri pokuse vytvoriť obchodný charakter vzostup Národov, hra môže prestať reagovať. Ak chcete vyriešiť tento problém, Stiahnite a nainštalovať najnovšie ovládače pre túto grafickú kartu.
 • Guillemot Maxi hráč Cougar Pri pokuse spustiť Rise of Nations v systéme pomocou tohto grafická karta, môže sa zobraziť chybové grafické inicializácie. Na odstránenie tohto problému vydať, stiahnuť a nainštalovať najnovšie ovládače pre túto grafickú kartu. Robiť Takže, navštívte nasledujúce webovej lokalite spoločnosti NVIDIA:
  http://www.nvidia.com
 • LeadTek GeForce3 Ti 200
  Pri pokuse použiť túto grafickú kartu hrať Rise of Nations, jadrový výbuch môže zdať ako iba ako krúžok. Na odstránenie tohto problému vydanie, prevezmite a nainštalujte najnovšie ovládače pre túto grafickú kartu. Robiť Takže, takto Leadtek webovej lokalite:
  http://www.Leadtek.com
 • STB Velocity 4400
  Pri pokuse hrať Rise of Nations s tejto grafickej karty, grafické anomálie môžu vyskytnúť s in-game strom tiene. Na odstránenie tohto problému vydanie, prevezmite a nainštalujte najnovšie NVIDIA ovládače pre túto grafickú kartu. Tak chcete urobiť, navštívte nasledujúce webovej lokalite spoločnosti NVIDIA:
  http://www.nvidia.com
 • TNT, TNT2, a VantaHra môže neočakávane ukončiť a Zobraziť "Visual C ++ Runtime Hlásenie Chyba!". Ak chcete obísť tento problém, nastavte kvalitu farieb obrazovky Windows 32 bit, a potom v hre:
  1. Kliknite na tlačidlo Možnosti a profily.
  2. Na Grafika kartu, na Rozlíšenie, vyberte 32-bit nastavenie (napr. 1024 x 768 x 32).
  3. Kliknite na tlačidlo Zmeniť rozlíšenie, a potom kliknite na tlačidlo ok.
  Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte aktualizáciu vzostup z národov. Pozrite si Referencie časť tomto článku, pre inštrukcie.
 • NVIDIA GeForce
  Pri pokuse použiť ovládače GeForce hrať Rise of Nations, herný výkon môže znížiť hra sa začala po prvýkrát bol počítač reštartuje. Ak chcete vyriešiť tento problém, ukončite hru stlačením ALT + F4 a reštartujte hru. Po reštartovaní jeden čas, hra by mala vykonávať ako zvyčajne až nabudúce, aby ste reštartovali počítač.
 • NVIDIA (GeForce 3, 4)
  Keď sa pokúsite použiť tieto grafické karty hrať vzostup Národov, jadrové výbuchy môže objaviť nedostupné (neaktívne), a loď odrazy nezobrazia. Chcete vyriešiť tento problém, prevezmite a nainštalujte najnovšie ovládače pre túto grafickú kartu. Tak chcete urobiť, navštívte nasledujúce NVIDIA Webová lokalita:
  http://www.nvidia.com
 • NVIDIA GeForce2 MX 200
  Pri pokuse použiť túto grafickú kartu s maloobchodné ovládače Rise of Nations hrať na Windows XP-bázy počítač, ukazovateľ môže reagovať pomaly a skočiť do neočakávaných oblastiach herného okna. Ak chcete vyriešiť tento problém, Prevezmite a nainštalujte najnovšie ovládače NVIDIA. Tak chcete urobiť, navštívte nasledujúce webovej lokalite spoločnosti NVIDIA:
  http://www.nvidia.com
 • NVIDIA GeForce2 MX 200
  Pri pokuse použiť túto grafickú kartu s maloobchodné ovládače Rise of Nations hrať na Windows XP-bázy počítač, nemusí vody textúry zmes hladko. Chcete vyriešiť tento problém, prevezmite a nainštalujte najnovšie NVIDIA ovládače. Tak chcete urobiť, navštívte nasledujúce webovej lokalite spoločnosti NVIDIA:http://www.nvidia.com
 • NVIDIA GeForce 256
  Pri pokuse použiť túto grafickú kartu hrať Rise of Nations v 32-bitovom režime, môže blesk ukazovateľ myši. Ak chcete vyriešiť tento problém, spustite vzostup národov v 16-bitovom režime. Zmena od 32-bit na 16-bitový režim kliknutím na položkuMožnosti & profily v hlavnej ponukeGrafika kartu, a potom kliknite na jednu z 16-bitové rozlíšenie.

Ostatné

 • 3DFX Voodoo 3 3000
  Rise of Nations nemusí spustiť na počítačoch, ktoré používajú Táto grafická karta, bez ohľadu na operačný systém. Po program začína, obrazovke blikať krátko čierne, a potom hra prestane reagovať. Neexistuje žiadne známe riešenie tohto problému.
 • 3DFX Voodoo 5 (AGP séria)
  Pri pokuse použiť túto grafickú kartu na Windows 98 Druhé Vydanie-založené počítača hrať Rise of Nations, rôzne grafické anomálie môžu vyskytujú na vode obrázky na mape v-hra. Neexistuje žiadne známe riešenie Tento problém.
 • 3DFX Voodoo 5 (AGP séria)
  Keď sa pokúsite hrať Rise of Nations na 32-bitový systém Windows 98 Druhé vydanie-založené počítača s Táto grafická karta, prvky používateľského rozhrania môže neuvádzajú, alebo môže byť poškodený, to môže zabrániť vám v hre. Na chcete vyriešiť tento problém, spustite Rise of Nations v 16-bitovom režime. K tomu, na hlavnej ponuky, kliknite na tlačidlo Možnosti & profily, kliknite na tlačidloGrafika kartu, a potom kliknite na jednu z 16-bit uznesenia.
 • Diamond Monster Fusion
  Pri pokuse hrať Rise of Nations s tejto grafickej karty, hra nemusí spustiť môže začať. Okna hry môžu krátko flash čierna, a potom prestať reagovať. Neexistuje žiadne známe riešenie pre tento problém.
 • Herkules 3D prorok 4500 (PowerVR Kyro 11)
  Pri pokuse hrať Rise of Nations s tejto grafickej karty v 32-bitové rozlíšenie na počítači so systémom Windows 2000 alebo Windows XP operačný systém, ukazovateľ myši môže blikať počas hry. Ak chcete vyriešiť tento problém, Štart Rise of Nations v 16-bitovom režime. Zmena od 32-bit na 16-bitový režim, kliknite na tlačidlo Možnosti & profily v hlavnej ponukeGrafika kartu, a potom kliknite na jednu z 16-bitové rozlíšenie.
 • Matrox Millenium G-400
  Pri pokuse hrať Rise of Nations s tejto grafickej karty, budovy môžu byť pokryté pevné biele škvrny miesto farebná grafika, a niektoré tlačidlo textu nezobrazia. Ak chcete vyriešiť tento problém, Stiahnite a nainštalovať najnovšie ovládače pre túto grafickú kartu. Tak chcete urobiť, navštívte Matrox webovej lokalite:
  http://www.Matrox.com
 • Matrox Millenium G-550
  Pri pokuse hrať Rise of Nations s tejto grafickej karty v 32-bitové rozlíšenie, ukazovateľ myši môže blesk počas hry. Na odstránenie tohto problému vydávanie, aktualizácia najnovšie ovládače. Tak chcete urobiť, navštívte nasledujúce Matrox Webová lokalita:
  http://www.Matrox.com
  Microsoft tretej-party kontaktné informácie vám pomôže nájsť technickú podporu poskytuje. Tieto kontaktné informácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Spoločnosť Microsoft nemá zaručiť presnosť tejto tretej-party kontaktné informácie.
 • S3 Graphics SuperSavage/IX
  Hra môže neočakávane ukončiť a Zobraziť "Visual C++ Správa runtime chyba!". Ak chcete obísť tento problém, nastavte farbu obrazovky kvalita v systéme Windows na 16 bit, a potom postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na tlačidlo Možnosti a profily.
  2. Na Grafika kartu, na Rozlíšenie, vyberte nastavenie 16-bitového--napr. 1024 x 768 x 16.
  3. Kliknite na tlačidlo Zmeniť rozlíšenie, a potom kliknite na tlačidlo ok.
  Ak chcete vyriešiť tento problém, nainštalujte aktualizáciu vzostup z národov. Nájdete v "Odkazy" časti tohto článku, pre inštrukcie.
 • SiS 315
  Pri pokuse hrať Rise of Nations s tejto grafickej karty, brehu účinky môžu vytratiť na mapu v hre. Ak chcete vyriešiť tento problém, Prevezmite a nainštalujte najnovšie ovládače pre grafickú kartu.
 • ST KYRO
  Pri pokuse použiť grafickú kartu založené na tejto čipovej sade, Grafika môže byť poškodený tak, že hra nie je funkčná. Na odstránenie tohto problému vydať, prevezmite a nainštalujte najnovšie ovládače od výrobcu.
Ďalšie informácie o riešení problémov s zobrazovaním problémov, po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
263039Hry: Ako riešiť problémy so zobrazením

Odkazy

Získať najnovšie vzostup z národov aktualizácie, použite nasledujúce možnosti:
 • Použitie Skontrolovať aktualizácie tlačidlo:
  1. Štart Rise of Nations.
  2. Kliknite na tlačidlo Skontrolovať aktualizácie.
  3. Postupujte podľa pokynov zobrazených na obrazovke aktualizovať Rise of Nations.
Informácie o výrobcu vášho grafického hardvéru, navštívte nasledovnú webovú lokalitu:
http://support.Microsoft.com/GP/vendors/en-US
Či sú príslušné aktualizácie ovládačov k dispozícii, nájdete na lokalite Microsoft Windows Update Web:
http://Update.Microsoft.com
Kliknite na tlačidlo Hrať tlačidlo pre zobrazenie tento streaming ukážku multimediálneho.
Produkty tretích strán, ktoré sú popisované v tomto článku sú vyrobené spoločnosťami, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft neposkytuje žiadne záruka, implikovaných alebo inak, týkajúce sa výkonnosť alebo spoľahlivosť Tieto produkty.

Vlastnosti

ID článku: 820089 - Posledná kontrola: 30. apríla 2013 - Revízia: 7.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Rise of Nations
 • Microsoft Rise of Nations: Gold Edition
 • Microsoft Rise of Nations: Thrones and Patriots
Kľúčové slová: 
dftsdahomeportal kbhardware kbdisplay kberrmsg kbinfo kbmt KB820089 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 820089

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com