Відомі проблеми відео у Rise Націй

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 820089 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

У цій статті описано відомі, відео пов'язані з питань, які можуть виникнути під Вільний час Відтворюється піднятися Націй. Стаття поділена Загальні відео питання і проблеми, що виникають тільки на певних відео Устаткування.

Додаткові відомості

Загальні відео питання

Нижче наведено загальні відео пов'язані з питань, які не застосовуються для аудіо устаткування.

Flickers вказівником миші

Під Вільний час спроби Відтворити на пристрої піднятися Націй, вказівник миші може мерехтіння. Щоб вирішити цю проблему, додати параметр - nohwcursor для підвищення Націй ярлик. Для цього, виконайте ці кроки:
 1. На робочому столі клацніть правою кнопкою миші Підйом Об'єднаних Наційа потім натисніть кнопку Властивості.
 2. У в Цільова ящик, знайдіть останньої букви існуючого тексту в полі натисніть клавішу пробіл а потім введіть-nohwcursor.

  Наприклад, "C:\Program Відомості Games\Rise Nations\rise.exe"- nohwcursor
 3. Натисніть кнопку Гаразд.
 4. Почати рости Націй від ярлик, який ви тільки Редагувати.

Певні протокол IMAP про помилки та шляхи їх вирішення

протокол IMAP про помилку "Відео карти драйвер"

Під Вільний час запуску піднятися Націй, може з'явитися одне з в такі протокол IMAP про помилку:
Цей драйвер відеоадаптера не є підтримується для сценарій виконання з підвищення Націй. Будь ласка, завантажте останні драйвери від веб-сайт його виробника.
Цей відеоадаптер драйвер не рекомендується для сценарій виконання з підвищення Націй. Будь ласка, скачайте на Останні версії драйверів від виробника вашого сайту. Ви хотіли б вийти на гра?
Щоб вирішити цю проблему, зверніться до вашого відеоадаптера обладнання виробника, щоб отримати та інсталювати найновішу версію драйвера для вашого відеоадаптер. Щоб отримати відомості про звернення до виробника вашого відео картка, див. розділ "Посилання" цієї статті.

"Відео карти не рекомендується" протокол IMAP про помилку

Під Вільний час запуску піднятися Націй, може з'явитися наступне протокол IMAP про помилку:
Цей відеоадаптер не рекомендується для сценарій виконання із зростанням Націй. вийти з гри?
Щоб обійти це питання, натисніть кнопку Ні і продовжити. Однак, графічні глюки Чи може призвести до інших проблем. Щоб вирішити цю проблему, необхідно придбати та встановити відеоадаптер, яка підтримується піднятися Націй. Якщо вам потрібна допомога з покупки або автоматична інсталяція відеоадаптер, зверніться до вашого комп ' ютера виробник.

"Відео карта не підтримується" протокол IMAP про помилку

Під Вільний час запуску піднятися Націй, може з'явитися наступне протокол IMAP про помилку:
Цей відеоадаптер не підтримується для сценарій виконання із зростанням Націй.
Щоб вирішити цю проблему, необхідно придбати та встановити відеоадаптер, яка підтримується піднятися Націй. Якщо вам потрібна допомога з покупки або автоматична інсталяція відеоадаптер, зверніться до вашого комп ' ютера виробник.

Примітка. Якщо ви не хочете, щоб отримати та інсталювати відеоадаптер, який є підтримує зростання Націй, ви можете повернути його на повернення. Для інформації про гарантію задоволення Майкрософт відвідайте такі веб Microsoft сайт:
http://www.Microsoft.com/mscorp/productrefund/refund.mspx

"Графічних служб вдалося ініціалізувати" або "Зростання країни не можна запустити з режиму дисплея монітора, встановити до 256 кольорів" протокол IMAP про помилку

При спробі почати рости Націй, може з'явитися сталася помилка протокол IMAP, подібне до такого:
Графіка не вдалося ініціалізувати послуг. Будь ласка, переконайтеся, що ваша відеокарта та драйвери правильно встановлено та сумісні з підвищення Об'єднаних Націй.
Схід Націй не запустити режим відображення монітор, встановити до 256 кольорів. Будь ласка, поміняйте монітора, 16-бітний колір або більше.
Щоб вирішити цю проблему, використовуйте один або декілька таких методи в порядку, в якому вони з'являються в.

Спосіб 1: Переконайтеся, що ваше апаратне відповідає або перевищує вимоги до системи підвищення Націй


сценарій виконання засобу діагностики DirectX (Dxdiag) перевірити, що відео обладнання відповідає або перевищує вимоги до системи для підвищення Об'єднаних Націй. Для цього виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Початиа потім натисніть кнопкуЗапустити.
 2. У в Відкрити Поле, типdxdiagа потім натисніть кнопку Гаразд.
 3. На в Відображення Вкладка, переконайтеся, що наВсього пам'яті 16,0 мегабайт (МБ) або більше.
відеоадаптер потрібно мати 16,0 Мб для підвищення Націй до функції правильно. Якщо цього не станеться, оновлення відео устаткування.

Примітка. Через відео пам'яті, які можуть бути використовується під Вільний час запуску на Діагностика Windows DirectX, це значення може бути трохи нижче, ніж фактичного Загальна. Якщо це не вирішує цю проблему, перейдіть до наступного метод.

Додаткові відомості про мінімальні системні вимоги для підвищення Націй, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
820088Схід Націй: мінімальні системні вимоги
Натисніть на Відтворити на пристрої кнопку, щоб переглянути це потокову мультимедійну демонстрацію.

Метод 2: Завантажте та інсталюйте найновіші драйвери для відеоадаптера


Зверніться до виробника відеоадаптера для відомості про те, як завантажити та інсталювати найновіші драйвери для вашого відеоадаптер. контактна інформація знаходиться у розділі "Посилання" у цій статті. Якщо це не вирішує цю проблему, перейдіть до наступного метод.

Спосіб 3: Встановіть найновіші драйвери для набір мікросхем VIA


Якщо ви використовуєте материнську плату з VIA технології чіпсет, ви зможете вирішити цю проблему шляхом установки останньої драйвери для набір мікросхем.
Способу 4: увімкнути Direct3D


Щоб увімкнути Direct3D, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Почати, натисніть кнопкуЗапустити, типdxdiag у в Відкрити Поле а потім натисніть кнопку Гаразд.
 2. У в Діагностика Windows DirectX діалогове вікно Виберіть на Відображення вкладку або до Відображення 1вкладки.
 3. Натисніть кнопку увімкнути Поруч із Direct3D Прискоренняа потім натисніть кнопку Вихід.
Натисніть на Відтворити на пристрої кнопку, щоб переглянути цей потокове мультимедійну демонстрацію.
Якщо це не вирішує цю проблему, перейдіть на в Наступний метод.

Спосіб 5: Оновлення DirectX


Щоб отримати останню версію DirectX, відвідайте на нижче веб-сайті Microsoft:
http://www.Microsoft.com/Windows/DirectX/default.mspx
Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
191660Ігри: Параметр DirectDraw або Direct3D опція недоступна під Вільний час запуску ігор для Windows

Відео питань апаратного

ATI

 • ATI люті 128
  Під Вільний час спроби Відтворити на пристрої піднятися з країн за допомогою відео карт що створені на основі цього чіпсета, будівель у грі можуть з'явитися з білого текстури. Щоб вирішити цю проблему, завантажте й інсталюйте найновіші драйвери від виробника.

  Гра може несподівано вийти або отримання followin протокол IMAP про помилку:
  Під Вільний час виконання Microsoft Visual c + + Помилка виконання Бібліотека! Програма...Відомості програми Games\Rise з Nations\Nations.exe (пробіл) аварійне завершення програми
  Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте піднятися Націй оновлення. Щоб встановити піднятися Націй Оновлення, перегляньте в Посиланнярозділ.
 • Radeon 7500
  Під Вільний час спроби використати цей відеоадаптер Відтворити на пристрої піднятися Націй, кольори землі може з'явитися змащується або розтягується і землі може відображатися чорний. Щоб вирішити цю проблему, завантажте й інсталюйте найновіші драйвери для цього відеоадаптер. Для цього відвідайте такий ATI веб-сайт:
  http://www.AMD.com/
 • Radeon 9700
  Під Вільний час спроби використати цей відеоадаптер Відтворити на пристрої піднятися Націй, вказівник миші може бути не видно. Щоб вирішити цю проблему, завантажте та Інсталюйте найновіші драйвери для цього відеоадаптера. Щоб зробити це, завітайте до ATI веб-вузлі:
  http://www.AMD.com/
 • Radeon 9700
  Під Вільний час спроби використати цей відеоадаптер із Microsoft Windows Millennium Edition або Microsoft Windows XP Відтворити на пристрої піднятися Націй, ви може досвід графічна корупції. Щоб вирішити цю проблему, завантажте й інсталюйте найновіші драйвери. Для цього відвідайте такий ATI веб-сайт:
  http://www.AMD.com/
 • Radeon 9700
  Під Вільний час спроби використати цей відеоадаптер з версії 9062 драйвер Windows Millennium Edition або Microsoft Windows 98, зростання Об'єднаних Націй може не запуститися. Щоб вирішити цю проблему, завантажте й інсталюйте найбільш оновлені драйвери. Для цього відвідайте такий ATI веб-сайт:
  http://www.AMD.com/

Intel

 • Чіпсетів Intel 740, 810 і 815
  Випуск 1: при спробі почати рости з країн на цих чіпсети, чорний з'явиться екран, і гра може зависнути. Існує не відомі вирішення цієї проблеми.

  Випуск 2: Після гри грає вступні фільму, може з'явитися на Звітування про помилки Microsoft діалогове вікно з таких відомостей:
  ModName: d3dgl.dll зсув: 000122c 6.
  Це Якщо ваш відеоадаптер не має достатньо пам'яті, щоб Запустіть гру. Щоб вирішити цю проблему, слід придбати та встановити відео адаптер, який підтримується піднятися Націй. Якщо вам потрібна допомога з придбання або встановити новий відеоадаптер, зверніться до виробника комп'ютера.
 • Чіпсет Intel 845
  Під Вільний час спроби використати цей відеоадаптер Відтворити на пристрої піднятися Націй, і ви спробуйте створити торговий знак, гра може зависнути. Щоб вирішити цю проблему, завантажте та інсталюйте найновіші драйвери для відео розрахункова картка.

  Під Вільний час запуску піднятися Націй, може з'явитися наступне протокол IMAP про помилку:
  Цей драйвер відеоадаптера не підтримується для використовувати з підвищення Націй. Будь ласка, завантажте останні драйвери від вашого веб-сайт виробника.
  Щоб вирішити цю проблему, завантажте й інсталюйте Останні драйвери відеоадаптера. Завантажити останню версію драйверів, на Intel веб-вузлі:
  http://www.Intel.com
  Знайти сайт підтримки драйверів, відвідайте наступні веб Intel сайт:
  http://downloadcenter.Intel.com
  Виберіть операційну систему та натисніть кнопку Перейти. Завантажити останню версію драйверів, які доступні на сайті.

NVIDIA

 • Ultra SUS v-3800
  Під Вільний час спроби Відтворити на пристрої піднятися Націй з цього відео карти, гра може не запуститися. Щоб вирішити цю проблему, завантажте й інсталюйте найбільш у даному драйвера для цього відеоадаптера. Для цього відвідайте такі ASUS веб сайт:
  http://www.ASUS.com
 • Творчі аннулятор Pro
  Під Вільний час спроби використати цей відеоадаптер Відтворити на пристрої піднятися Націй, вказівник миші може мерехтіти, а з'являється незначні пошкодження гри графіки. Щоб вирішити цю проблему, завантажте й інсталюйте найновіші драйвери чіпсет виробником.
 • Алмаз Viper V550
  Під Вільний час спроби створення невиключний знаків у зростання Націй, гра може зависнути. Щоб вирішити цю проблему, завантажте та Інсталюйте найновіші драйвери для цього відеоадаптера.
 • Максі геймер Кугар чистик Під Вільний час спроби розпочати піднятися Націй системи за допомогою цього відеоадаптер, може з'явитися графічний ініціалізації помилка. Щоб усунути цю проблему випуск, завантажте та інсталюйте найновіші драйвера для цього відеоадаптера. Щоб зробити так, відвідати NVIDIA веб-вузлі:
  http://www.NVIDIA.com
 • LeadTek GeForce3 Ti 200
  Під Вільний час спроби використати цей відеоадаптер Відтворити на пристрої піднятися Націй, Ядерний вибух можуть з'являтися як єдиний як Біле коло. Щоб усунути цю проблему випуск, завантажте та інсталюйте найновіші драйвери для цього відеоадаптера. Щоб зробити так, відвідати Leadtek веб-вузлі:
  http://www.leadtek.com
 • СТБ швидкості 4400
  Під Вільний час спроби Відтворити на пристрої піднятися Націй з цього відео карти, графічний аномалії можуть виникнути з тіні дерев в грі. Щоб усунути цю проблему випуск, завантажте та інсталюйте найновіші драйвери NVIDIA для цього відеоадаптера. Для цього відвідайте такий NVIDIA веб-сайт:
  http://www.NVIDIA.com
 • ТНТ, TNT2 і VantaГра може несподівано вийти та відображення на "Visual C++ виконавчі протокол IMAP про помилку!". Щоб вирішити цю проблему, встановити якість вашого відображення кольорів Windows до 32 біт а потім в гру:
  1. Натисніть кнопку Параметри та профілі.
  2. На в Графіка Відкрийте вкладку для Рішення, виберіть параметр 32-розрядний (наприклад, 1024 x 768 x 32).
  3. Натисніть кнопку Змінити роздільну здатністьа потім натисніть кнопку Гаразд.
  Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте піднятися Націй оновлення. Подивитися на Посилання розділ Ця стаття для інструкції.
 • NVIDIA GeForce
  Під час спроби використання драйверів GeForce грати піднятися Націй, швидкодію гри можуть зменшити в перший раз Гра почалася після на перезавантаження комп'ютера. Щоб вирішити цю проблему, вийти з гри, натиснувши ALT + F4 і перезавантажити гру. Після перезапуску один раз, гра повинна виконувати як звичайно, до наступного перезавантаження комп'ютера.
 • NVIDIA (GeForce 3, 4)
  Під час спроби використати ці відеоадаптери грати Rise Націй, ядерних вибухів може з'явитися недоступним (сірим) і човен Роздуми, можуть не відображатися. Щоб вирішити цю проблему, завантажте й інсталюйте на найновіші драйвери для цього відеоадаптера. Для цього відвідайте такі NVIDIA Веб-сайт:
  http://www.NVIDIA.com
 • NVIDIA GeForce2 MX 200
  Під час спроби використати цей відеоадаптер із драйверами роздрібної Підвищення Націй грати на комп'ютері під керуванням Windows XP, може відповідати вказівник повільно і перейти до несподіваних областей вікна гри. Щоб вирішити цю проблему, завантаження й інсталяція останніх драйверів NVIDIA. Щоб зробити це, завітайте до NVIDIA веб-вузлі:
  http://www.NVIDIA.com
 • NVIDIA GeForce2 MX 200
  Під час спроби використати цей відеоадаптер із драйверами роздрібної Підвищення Націй грати на комп'ютері під керуванням Windows XP, води текстури можуть не суміш гладко. Щоб вирішити цю проблему, завантажити та інсталювати Останні Драйвери NVIDIA. Для цього відвідайте такий NVIDIA веб-сайт:http://www.NVIDIA.com
 • NVIDIA GeForce 256
  Під час спроби використати цей відеоадаптер грати піднятися Націй у 32-бітному режимі вказівник миші може блимати. Щоб вирішити цю проблему, запустіть зростання Об'єднаних Націй в 16-біт. Змінити з 32-розрядної до 16-бітний режим натиснітьПараметри & профілі у головному меню, клацніть наГрафіка вкладки а потім клацніть, один з 16-розрядних резолюцій.

Інші

 • 3Dfx Voodoo 3 3000
  Схід Націй може не запускатися на комп'ютерах, які використовують Цей відеоадаптер, незалежно від операційної системи. Після запуску програми, екран може коротко флеш-чорний, і то гра може зависнути. Немає не відомих роздільну здатність для цього питання.
 • 3Dfx Voodoo 5 (AGP серія)
  Під час спроби використати цей відеоадаптер Windows 98 другого Випусків комп'ютер грати зростання країн, різних графічних аномалії можуть відбуваються на воді зображення на карті у грі. Немає не відомих роздільну здатність для це питання.
 • 3Dfx Voodoo 5 (AGP серія)
  Під час спроби відтворення піднятися Націй на 32-розрядної Windows 98 Друге видання комп'ютера з цього відео карта, елементи інтерфейсу користувача може не відображаються або не може бути пошкоджений, це може перешкодити вам грати в гру. Щоб вирішити цю проблему, запустіть піднятися Націй в 16-біт. Для цього, на основні меню, натисніть Параметри & профілі, клацніть наГрафіка Вкладка та виберіть один із 16-розрядної резолюції.
 • Алмаз монстр Fusion
  Під час спроби грати піднятися Націй з цього відео карти, гра може не запускатися травня не запускається. Вікна гри може коротко флеш-чорний, і потім припинити відповідати на запити. Немає не відомих роздільну здатність для цього питання.
 • Геркулес 3D пророк 4500 (PowerVR Kyro 11)
  Під час спроби грати піднятися Націй з цього відео карти в 32-розрядні резолюції на комп'ютері з Windows 2000 або Windows XP операційної система, вказівник миші може мерехтіти під час гри. Щоб вирішити цю проблему, почати рости Націй в 16-біт. Змінити з 32-розрядної до 16-бітний режим, натисніть кнопку Параметри & профілі у головному меню, клацніть наГрафіка вкладки а потім клацніть, один з 16-розрядних резолюцій.
 • Matrox тисячоліття G-400
  Під час спроби грати піднятися Націй з цього відео карти, Будинки може бути покрита тверді білі плями замість кольорова графіка, і деякі кнопки текст може не відображатися. Щоб вирішити цю проблему, завантажте та Інсталюйте найновіші драйвери для цього відеоадаптера. Щоб зробити це, завітайте до Matrox веб-вузлі:
  http://www.matrox.com
 • Matrox тисячоліття G-550
  Під час спроби грати піднятися Націй з цього відео карти в 32-розрядні резолюції, вказівник миші може блимати під час гри. Щоб усунути цю проблему питання, оновлення до останніх драйверів. Для цього відвідайте такі Matrox Веб-сайт:
  http://www.matrox.com
  Microsoft забезпечує сторонні контактну інформацію, щоб допомогти вам знайти технічної підтримки. Ці відомості можуть змінюватися без попереднього повідомлення. Microsoft не робить гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.
 • S3 Графіка SuperSavage/IX
  Гра може несподівано вийти і відображення "Visual C++ Помилка виконання!"повідомлення. Щоб вирішити цю проблему, встановіть колір вашого дисплея якість у Windows до 16 біт і потім виконайте такі дії:
  1. Натисніть кнопку Параметри та профілі.
  2. На в Графіка Відкрийте вкладку для Рішення, виберіть пункт Установка 16-розрядної - наприклад, 1024 x 768 x 16.
  3. Натисніть кнопку Змінити роздільну здатністьа потім натисніть кнопку Гаразд.
  Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте піднятися Націй оновлення. Цієї статті для вказівки у розділі "Посилання".
 • SiS 315
  Під час спроби грати піднятися Націй з цього відео карти, берег ефекти можуть відображатися блочний на карті в грі. Щоб вирішити цю проблему, Завантажте та інсталюйте найновіші драйвери для відеоадаптера.
 • САНКТ--KYRO
  Під час спроби використання відео карта, на основі цього чіпсета, на графіка настільки пошкоджений що гра не є функціональними. Щоб усунути цю проблему випуск, завантаження й інсталяція останніх драйверів від виробника.
Для отримання додаткових відомостей про виправлення неполадок, пов'язаних з дисплеєм проблеми, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
263039Ігри: Виправлення неполадок дисплея

Посилання

Для отримання останніх піднятися з Націй оновлення, використовувати цей параметр:
 • Використання на Перевірити оновлення кнопки:
  1. Почати підйом Націй.
  2. Натисніть кнопку Перевірити оновлення.
  3. Виконайте вказівки, які з'являтимуться на екрані, щоб оновлення піднятися Націй.
Відомості про виробника вашого відеоадаптера відвідайте такий веб-сайт:
http://support.Microsoft.com/GP/vendors/EN-US
Щоб побачити, якщо оновлення застосовується драйверів доступні, відвідайте сайт Microsoft Windows Update Web:
http://update.microsoft.com
Натисніть на Грати кнопку, щоб переглянути цей потокове мультимедійну демонстрацію.
Продукти сторонніх виробників, які розглядаються в цій статті виготовлений за компаній, які не залежать від корпорації Майкрософт. Microsoft робить не гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності Ці продукти.

Властивості

Номер статті: 820089 - Востаннє переглянуто: 30 квітня 2013 р. - Редакція: 6.0
Застосовується до:
 • Microsoft Rise of Nations
 • Microsoft Rise of Nations: Gold Edition
 • Microsoft Rise of Nations: Thrones and Patriots
Ключові слова: 
dftsdahomeportal kbhardware kbdisplay kberrmsg kbinfo kbmt KB820089 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 820089

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com