Používání dialogové hledání jmen v aplikaci OWA není uvedené kontaktní seznam příjemců

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 820280 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití Outlook Web Access (OWA) přístup k poštovní schránce Exchange Server 2003 a v dialogovém okně Najít jména pro vyhledání použít jméno osoby nebo distribuční seznam, který chcete odeslat zprávu může najít názvy z distribučních seznamů, nelze hledat ve složce Kontakty.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože dialogové okno Najít jména v aplikaci OWA nelze použít k hledání distribuční seznamy jsou ve složce Kontakty.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Použít dialogové okno Najít jména v aplikaci OWA hledat osoby nebo distribuční seznam, který chcete odeslat zprávu do, proveďte jednu z následujících akcí:
 • Klepněte na panelu nástrojů na ikonu Adresáře.

  Nebo
 • Klepněte na tlačítko Doručená a na panelu nástrojů klepněte na tlačítko Nový. V nové zprávě klepněte na jednu z následujících (jako je vhodná pro danou situaci):
  • To
  • Cc
  • Skrytá

Vlastnosti

ID článku: 820280 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 3.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbpending kbbug KB820280 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:820280

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com