PRB: Application Center CLB a COM + replikace pouze podpory některých sestavení .NET

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 820459 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Pokud chcete napsat sestavení .NET v Microsoft Visual Studio .NET nebo Visual Studio .NET 2003, která mohou spolupracovat s klienty COM + a replikována pomocí replikace Application Center 2000 COM + sestavení .NET musí dědit z System.EnterpriseServices.ServicedComponent. Pomocí regsvcs.exe přidat aplikace COM + musí také zaregistrovat sestavení .NET. Aplikace COM + potom přidán do aplikací Application Center. Sestavení mohou poté replikovány pomocí replikace Application Center 2000 COM + a může být vyrovnávaným pomocí funkce (CLB) pro vyrovnávání zatížení komponent Application Center 2000.

Další informace

Tato metoda je jediným způsobem vytvořit sestavení .NET spolupracovat s klienty COM + mohou být sestavení replikovány a pomocí Application Center 2000 vyrovnáváno zatížení.

Vlastnosti

ID článku: 820459 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Application Center 2000 Standard Edition
  • Microsoft Application Center 2000 Service Pack 2
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB820459 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:820459

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com