SORUN: Uygulama merkezinin CLB ve COM + çoğaltma yalnızca bazı .NET derlemeler destek

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 820459 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bir .NET derlemesi, Visual Studio .NET veya Visual Studio .NET ile COM + istemcilerinin bir arada çalışabilir ve Application Center 2000 COM + çoğaltma kullanılarak çoğaltılmış 2003 yazmak istiyorsanız, .NET derlemesi System.EnterpriseServices.ServicedComponent devralınmalıdır. Bir COM + uygulamasına eklemek regsvcs.exe kullanarak .NET derlemesi kaydettirmeniz gerekir. COM + uygulamasını sonra Application Center uygulamaya eklenir. Derleme sonra Application Center 2000 COM + çoğaltma kullanılarak çoğaltılabilir ve Application Center 2000 bileşen yük (CLB) özelliğini Dengeleme kullanarak Yük dengeli olması.

Daha fazla bilgi

Bu yöntem derlemeleri çoğaltılabilir COM + istemcileriyle birlikte .NET derlemeler ve Application Center 2000'i kullanarak, dengeli yük oluşturmak için tek yoludur.

Özellikler

Makale numarası: 820459 - Last Review: 26 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Application Center 2000 Standard Edition
  • Microsoft Application Center 2000 Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB820459 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:820459

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com