Při odeslání tiskové úlohy se zhroutí služba zařazování a do systémového protokolu je zaznamenáno ID události 7031 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 820550 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13. července 2010.Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při odeslání tiskové úlohy na síťové tiskárně služba zařazování tisku na serveru hostícímu tiskárnu, může neočekávaného vypnutí. Toto chování může dojít, pokud vyberete více kopií v tiskové úloze a při tisku pomocí typu RAW data.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud dojde k porušení přístupu v zařazovací služby. Pokud není dostatečná velikost tisku vyrovnávací paměti, musí být reallocated. Ve volání přidělení vyrovnávací paměti funkce GetPrinterInfo přidělí 0 bajtů vyrovnávací paměti a dojde k porušení přístupu.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Service Pack 3 (SP3) je požadováno pro instalaci této opravy hotfix.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size   File name
  --------------------------------------------------------
  11-Jun-2003 15:50 5.0.2195.6749 252,176 Localspl.dll
  11-Jun-2003 15:50 5.0.2195.6741  80,656 Spoolss.dll
  11-Jun-2003 15:50 5.0.2195.6681  97,040 Win32spl.dll
V současnosti existují dvě verze opravy hotfix k dispozici ke stažení. Jeden je označen "Volných i386" a druhý je označen "Volných x 86". Volné x 86 opravy hotfix zahrnuje nejnovější verze souborů uvedených v opravě. Nestahujte volného verze I386 nebo oprava hotfix nemusí správně instalace a mohou zobrazit chybové zprávy uvedené v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 822384. Pokud zaznamenáte potíže, máte nesprávná verze a musíte získat zdarma x 86 verze.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Další informace

Další informace o přidělování názvů balíčkům s opravami Hotfix získáte v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
816915Nové schéma názvů souborů pro balíčky aktualizace softwaru pro systém Microsoft Windows

Vlastnosti

ID článku: 820550 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 5.8
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbbug kbfix kbqfe kbwin2000presp5fix KB820550 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:820550

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com