Průhledné texturové výplně jsou vytištěny jako průhledný v aplikaci Publisher 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 820592 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při tisku publikace s průhlednou texturu vyplní několik objektů nejsou texturové výplně vždy vytištěny jako průhledné.

Příčina

K tomuto chování dochází pouze při tisku postskriptové tiskárny. Microsoft Office Publisher 2003 používá speciální tečkovaný vzorek k simulaci průhlednost při tisku. Tečkovaný vzorek je označováno jako "obrazovky dvířka". Tento vzorek dvířka obrazovky je vykreslen různě na různých postskriptové tiskárny. Určitých procenta průhlednost může být vykreslen jako plné na jeden postscriptové tiskárny a další postscriptové tiskárny stejné procenta průhlednost může vytisknout žádný problém.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete vytvořit efekt multilayered průhlednost v jiné aplikaci, například Adobe Photoshop, Adobe Illustrator nebo Corel Draw. Uložit obrázek jako grafiku EPS a potom propojit obrázek tak, aby správně zpracován pomocí tiskárny na výstupu. Můžete také vložit grafiku EPS vložení grafiky v publikaci. Je doporučeno, pokud propojit soubor EPS můžete používat PrePress Professional nebo služba tiskárny.
  1. V nabídce odkazu přejděte na příkaz obrázek a klepněte na příkaz ze souboru.
  2. Vyberte obrázek, který jste vytvořili.
  3. Klepněte na šipku dolů vedle Vložit a klepněte na odkaz na soubor.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 820592 - Poslední aktualizace: 12. ledna 2006 - Revize: 3.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Publisher 2003
  • Microsoft Office Publisher 2003 s aplikací Digital Imaging
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbpostscript kbgraphic kbprint kbnofix KB820592 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:820592

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com