Saydam bir doku dolguları Publisher 2003'te saydam olarak yazdırılıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 820592 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Saydam bir doku dolguları birkaç nesne içeren bir yayını yazdırdığınızda, doku dolguları her zaman saydam olarak yazdırılmaz.

Neden

Bu davranış, yalnızca bir PostScript için yazdırdığınızda oluşur yazıcı. Microsoft Office Publisher 2003, yazdırıldığında saydamlık benzetimini yapmak için bir özel noktalı deseni kullanır. "Ekran kapı" bilinen bu noktalı deseni. Bu ekran kapı deseni, farklı PostScript yazıcılarda farklı şekilde oluşturulur. Belirli bir saydamlık yüzde bir PostScript üzerinde kesintisiz olarak işlenip, yazıcı ve diğer PostScript yazıcılarda aynı saydamlık yüzdeleri hiçbir sorun yazdırılır.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Adobe Photoshop, Adobe ıllustrator veya Corel Draw gibi başka bir programda çok katmanlı bir saydamlık efekti oluşturabilirsiniz. Bir EPS grafik olarak kaydetmek ve böylece çıktıyı yazıcı tarafından doğru şekilde işlenir görüntüye bağlayın. Yayınınızdaki grafiği katıştırma, EPS grafiğini de ekleyebilirsiniz. EPS dosyası için bağlantı önerilir, Professional baskı öncesi ya da yazıcı hizmeti kullanacağınız.
  1. Bağlantı) menüsünde, Resim ' in üzerine gelin ve sonra da Dosyadan ' ı tıklatın.
  2. Oluşturduğunuz resmi seçin.
  3. Ekle ' ın yanındaki aşağı oku tıklatın ve Dosyaya Bağla</a1>'ı tıklatın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 820592 - Last Review: 12 Ocak 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 3.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Publisher 2003
  • Microsoft Office Publisher 2003 with Digital Imaging
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb kbpostscript kbgraphic kbprint kbnofix KB820592 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:820592

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com