OneNote çalışmıyor olsa da OneNote çalışan bir program olarak Windows Görev Yöneticisi'nde listelenmiş

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 820707 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Görev Yöneticisi'nde uygulamalar sekmesi OneNote uygulamalardan biri çalışan bir program olarak listeler. Bu davranış, OneNote başlamadı ve OneNote çalışıyor gibi görünüyor olsa da oluşabilir.

Microsoft Office OneNote 2003 - Windows görev çubuğu

Microsoft Office OneNote 2007 - Windows görev çubuğu

Microsoft Office OneNote 2010 - Windows görev çubuğu

Not Windows Görev Yöneticisi'ni başlatmak için CTRL + ALT + DEL tuşlarına basın ve Görev Yöneticisi' ni tıklatın.

Neden

Bu davranış, yan not Hızlı Başlat işlevselliğini tarafından neden olur. Microsoft Windows işletim sistemini başlattığınızda, yan not hızlı başlatma işlevlerini de başlatır.

OneNote'ta alan OneNote simgesini görev çubuğunda seçeneği açıksa, yan not Hızlı Başlat işlevselliğini arka planda çalışır. Yan Not hızlı başlatma işlevselliği, Windows Görev Yöneticisi'nde Microsoft Office OneNote 2007 - Windows görevMicrosoft Office OneNote 2010 - Windows taskbar olarak listelenir, veya Microsoft Office OneNote 2003 - Windows görevolarak.

Çözüm

Yan Not Hızlı Başlat işlevselliğini devre dışı bırakmak için Yeni Yan Not penceresi Aç simgesini bildirim alanında sağ tıklatın (^ simgesi Windows Vista ve Windows 7 üzerinde), OneNote simgesini kaldırmak veya Kapat' ı tıklatın. Bunu yaptığınızda, OneNote arka planda çalıştırmaz. Ayrıca, OneNote çalışmıyorsa, Windows Görev Yöneticisi'nde çalışan bir program olarak OneNote listelenmez.

Yan Not Hızlı Başlat işlevselliğini geri yüklemek için şu adımları izleyin:
 1. OneNote uygulamasını, Başlatdüğmesini tıklatın,Tüm Programlar' ın, Microsoft Officeiçin'ı bilgisayarınızda yüklü olan OneNote sürümü.
 2. Microsoft OneNote 2010'da, Dosya sekmesinde Seçenekler ' i tıklatın. Microsoft OneNote 2003 veya OneNote 2007'de, Araçlar menüsünde,Seçenekler' i tıklatın.
 3. Seçenekler iletişim kutusunda,diğerKategori listesinde'i tıklatın.
 4. Diğer bölümü, yere OneNote simgesini görev çubuğunun bildirim alanındaki onay kutusunu seçmek için tıklatın. OneNote 2010'da görüntü kategorisini seçin.
 5. Seçenekler iletişim kutusunu kapatmak için Tamam ' ı tıklatın.
Önemli OneNote 2007 veya OneNote 2010 Ekran Kırpıcı ve Başlatıcısı veya2003 OneNote Microsoft Office Hızlı Başlat kısayolunu yan not hızlı başlatma işlevlerini doğru çalışması için gereklidir. Kısayolu Başlangıç klasöründen eksik ise, yan not Hızlı Başlat işlevselliğini geri yükleme işlemi tamamlamak için "Algıla ve Onar" özelliğini çalıştırın. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin.Windows XP veya Windows Server 2003 için
 1. Başlat' ı tıklatın, Çalıştır' ı tıklatın, kutusuna control appwiz.cpl yazın ve ENTERtuşuna basın.
 2. Office 2010 veya OneNote uygulama listesinden seçmek için tıklatın ve sonra Değiştir' i tıklatın.
 3. Onar' ı seçin.

Windows Vista veya Windows 7

 1. Office 2010 veya OneNote uygulama listesinden seçmek için tıklatın ve sonra Değiştir' i tıklatın.
 2. Onar' ı seçin.


Özellikler

Makale numarası: 820707 - Last Review: 3 Mart 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 17.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office OneNote 2007
 • Microsoft Office OneNote 2003
 • Microsoft OneNote 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbstartprogram kbpending kbprb kbmt KB820707 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 820707

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com